MojAndroid

Čínska značka Realme predstavila novú generáciu svojich športových bluetooth slúchadiel. Realme Buds Wireless 2S prinášajú podľa portálu FoneArena lepšiu konektivitu a lákavú cenu.

Nová generácia prináša celodennú výdrž

Z pohľadu dizajnu sa toho oproti predošlej generácii veľa nezmenilo. K dispozícii bude čierno-žltá a modrá farba tela. Opäť nechýba certifikácia vodeodolnosti IPX4, ktorá by mala zaručiť odolnosť proti potu a dažďu pri športe. Nové slúchadlá majú tiež magnetické uchytenie, čo zlepší pohodlnosť pri manipulácii. Hmotnosť novinky je iba 23,1 gramov.

Realme Buds Wireless 2S
Realme Buds Wireless 2S v čierno-žltej farbe | Zdroj: FoneArena.com

Pozitívom je zlepšenie výdrže na jedno nabitie. Výrobca uvádza, že teraz slúchadlá vydržia až 24 hodín prehrávania hudby. Za 20 minút nabíjania prostredníctvom USB-C konektora získate ďalších 7 hodín prehrávania. Realme Buds Wireless 2S taktiež zvládnu prepojenie s dvoma zariadeniami súčasne, Hráči určite ocenia latenciu zvuku iba 88 milisekúnd.

Parametre | Zdroj: FoneArena.com

Konektivita bola taktiež výrazne vylepšená. Zatiaľ čo pôvodný model využíval Bluetooth 5.0, tak novinka sa môže opierať o Bluetooth 5.3. Slúchadlá majú podporu AAC kódekov  a DIRAC Real HD zvuku. O zvuk sa potom starajú 11,2 milimetrové meniče.  Bohužiaľ naďalej chýba aktívne potlačenie hluku /ANC) pri prehrávaní hudby, ale k dispozícii je aspoň ENC s podporou AI. Najlákavejším parametrom je určite cena, ktorá je prepočte asi 20 eur.

Náš tip
Facbook a Instagram budú zobrazovať ešte viac príspevkov od ľudí, ktorých nesledujete
30.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+