MojAndroid

Pre všetkých fanúšikov závodných hier na operačnom systéme Android máme výbornú správu. Populárny herný titul Real Racing 3  už čoskoro dostane prvú veľkú aktualizáciu, ktorá pridá ďalší herný obsah v podobe stovky ďalších nových eventov a nových vozidiel, ako je Chevrolet Cobalt SS alebo Camaro ZL1. Okrem toho prinesie aj veľmi zaujímavú funkciu ukladania priebehu hry v Cloude, ktorú ocení nejeden mobilný hráč. Podpora tejto funkcie vám umožní uložiť váš pokrok a bezproblémovo pokračovať na inom zariadení. Nová verzia prinesie aj takzvaný “Hunter” mód, prostredníctvom ktorého budete môcť porovnávať svoje výsledky a súťažiť so svojimi priateľmi za pomoci novej tabuľky.

Real racing 3 aktualizacia nove auta

Hoci Real Racing 3 môže niektorých používateľov odrádzať svojím freemium modelom, rozhodne patrí medzi tie najlepšie závodné hry dostupné v obchode Google Play. Aktualizácia je momentálne dostupná len pre konkurenčné zariadenia so systémom iOS, no vývojári uvádzajú skorú dostupnosť aj pre Android. Ak ste túto hru ešte nevyskúšali, kliknutím na nižšie uvedený odkaz si ju môžete stiahnuť z Google Play Store. Zatiaľ si môžete vychutnať čaro nových áut vo videu nižšie.

Verzia: 6.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

12.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+