MojAndroid

To, že rok 2016 bude pre inteligentné príslušenstvo prelomovým, dokazujú aj také absurdity, ako hodiny Razer Nabu Watch. Spoločnosť Razer mnohí z vás poznajú najmä ako výrobcu perfektného hráčskeho príslušenstva, teda herných myší, klávesníc alebo napríklad slúchadiel, ale aj samotných herných počítačov. Je preto prekvapením, že sa Razer pustil aj do inteligentných hodiniek, no úprimne povedané, konkurencia sa ich nemusí až tak obávať.

nabu-watch-intro Razer-Nabu-Watch-3

Razer Nabu Watch neponúkajú dotykový displej, ani špeciálne funkcie. Hodinky síce dokážu merať športovú aktivitu používateľa (iba pomocou krokomeru) a zobrazovať notifikácie z Android alebo iOS zariadenia, no nič iné nevedia. Ich konštrukcia je však odolná voči vode a prachu, a dokáže zniesť aj hrubšie zaobchádzanie a nárazy. Čo je na hodinkách zaujímavé, je cena, ktorá by sa mala pohybovať na úrovni od 150 do 200 dolárov. Razer Nabu Watch však zaujmú zrejme len skalných fanúšikov Razeru, pre ktorých budú mať viac zberateľskú hodnotu ako praktický význam.

Zdroj: AndroidAuthority

7.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+