MojAndroid

Smart Roadshow sa po trojročnej prestávke vracia v roku 2022. Po októbrovom štarte v Košiciach aktuálne mieri do svojej cieľovej destinácie. Druhá tohtoročná Smart Roadshow sa uskutoční v Banskej Bystrici, kde najnovšie smart vychytávky už 19. novembra 2022 zaplavia Hotel Dixon ****.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila modernejšia Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prináša všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

Program Smart Roadshow 2022 Banská Bystrica

A čo všetko vás na Smart Roadshow 2022 vlastne čaká? Tešiť sa môžete na bohatý sprievodný program, ktorý poskytne prehľadný prierez najnovšími smart technológiami z prostredia známych spoločností ako Samsung, Xiaomi, TCL, Vivo, Philips, Huawei, ASUS. Chýbať nebude ani ukážka tých najhorúcejších zariadení, ktorými IT svet žije v ostatných dňoch. Reč príde aj na prostredie elektromobility.

 • 9:45 Začiatok registrácie
 • 10:15 Otvorenie Smart Roadshow 2022 BB
 • 10:30 Horúce novinky zo sveta smart technológií – MôjAndroid.sk
 • 11:00 Prezentácia TCL
 • 11:30 – 13:00 Prestávka
 • 13:00 E-mobilita – DriveTesla.sk
 • 13:30 Novinky Xiaomi
 • 14:00 Prezentácia Samsung
 • 14:30 Záverečné žrebovanie a odovzdávanie výhier

Jazdy na elektromobiloch Hyundai IONIQ 5, ŠKODA ENYAQ iV a EQE od Mercedes-EQ budú prebiehať v časoch 10:30 až 12:00 a 13:00 až 14:30. Prípadne si môžete dohodnúť individuálnu jazdu s DriveTesla.sk

TCL NXTWEAR G
TCL NXTWEAR | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Jazdy na elektromobiloch

Dnes už medzi najnovšie výdobytky techniky patria aj elektromobily, ktoré sú prešpikované technológiami, a preto sa neformálne označujú aj ako „tablet na kolesách“. Od spolupráce s mobilnými aplikáciami pre diaľkové sledovanie stavu vozidla a nastavovanie rôznych funkcií, cez softvérové vylepšenia vlastností a odomykanie nových možností až po pokročilých asistentov a základy autonómnej jazdy. To všetko je bežnou súčasťou moderných elektrických vozidiel.

Práve preto na Smart Roadshow 2022 v Banskej Bystrici nebudú chýbať ani elektromobily. Tešiť sa môžete napríklad na modely značky Tesla, na modely ŠKODA Enyaq IV, EQE od Mercedes-EQ či Hyundai IONIQ 5, na ktorých sa budete môcť nechať povoziť. Jazdy budú prebiehať v časoch 10:30 až 12:00 a 13:00 až 14:30.

Ak si budete chcieť zašoférovať, využiť môžete služby firmy DriveTesla.sk, ktorá bude na miesto so svojimi elektromobilmi Tesla. Elektromobilite sa bude venovať aj prednáška v rámci programu Smart Roadshow 2022.

Hyundai IONIQ 5 a ŠKODA ENYAQ iV | Foto: Radovan Hlôška

Vystavené produkty

Medzi vystavenými produktami nájdete to najlepšie a najnovšie z dielne zvučných mien technologického sveta. Pôjde napríklad o horúce novinky od Samsung, Xiaomi, TCL, Vivo, Philips, Huawei, Asus, či redakcií MôjAndroid.sk a MôjElektromobil.sk. Tešiť sa môžete aj na:

 • Redakčný výber vymakaných noviniek zo sveta smartfónov a smart technolgógií 
 • Jazdy na elektromobiloch Škoda ENYAQ alebo Hyundai IONIQ5
 • Smart home zariadenia od Nous
 • Robotické vysávače
 • Virtuálnu realitu od TCL
Philips The One 58PUS8506
Philips The One 58PUS8506 | Zdroj: Philips.sk

Z vystavených produktov si môžeme spomenúť napríklad novú generáciu televízorov The One od Philips, detské smart hodinky TCL MOVETIME Family WATCH 40 a TCL MOVETIME Family Watch 42, bezdrôtové slúchadlá TCL MOVEAUDIO S108, TCL MOVEAUDIO S150, TCL MOVEAUDIO S180 a TCL MOVEAUDIO S600 či smartfóny TCL 305, TCL 306, TCL 30E, TCL 30SE, TCL 30 a TCL 30+.

Najväčšími lákadlami budú inteligentné okuliare TCL NXTWEAR G a taktiež aj ich nástupca TCL NXTWEAR AIR. Ďalším zo zaujímavých produktov, ktoré tento výrobca ukáže, bude tablet TCL NXTPAPER 10s s inovatívnym 10,1-palcovým displejom. A čím je tento displej iný? Pripomína bežný papier a využíva antireflexnú úpravu, ktorá zaručuje, že nedochádza k oslneniu. Okrem tohto modelu budú k dispozícii aj tablety TCL TAB 10 a TCL TAB 10 FHD.

Tešiť sa môžete napríklad na Galaxy Z Flip4, Z Fold4, najnovšie slúchadlá Galaxy Buds2 Pro, hodinky série Galaxy Watch5, Samsung Galaxy S22 Ultra či špičkový tablet Galaxy Tab S8 Ultra.

Samsung Galaxy Z Fold4
Samsung Galaxy Z Fold4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Súťaž o hodnotné ceny

Okrem skvelých zážitkov si môžete zo Smart Roadshow v Košiciach odniesť aj pekné výhry, ako napríklad tablet TCL NXTPAPER 10s a slúchadlá TCL MOVEAUDIO S180 alebo novinku od vivo, smartfón X80 Lite, svietidlo Xiaomi Mi Motion-Activated 2 či jazdy na Tesle Model 3 Performance. Nezabudnite sa bezplatne registrovať, aby ste boli automaticky zaradení do žrebovania!

16.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+