MojAndroid

Android OS 2,2Momentálne veľa telefónov čaká len na update na verziu Android OS 2.1 (ako napr. HTC Hero, HTC Legend a ďalšie) a už sa začína hovoriť o najnovšej verzii operačného systému(OS) Android OS 2.2. Termín vydania nového OS zatiaľ nebol potvrdený, server Androidandme.com však zachytil cez Google Analytics na svojich stránkach aktivitu zo spomínaného OS. Android OS 2.2 (kódový názov Froyo) je už pravdepodobne vo fáze testovania. Má priniesť niekoľko zaujímavých noviniek.

Asi najvýznamnejšou zmenou bude nový update distribúcie, ktorá by mala vyriešiť problém meškajúcich updatov starších operačných systémov. V novej verzii bude nový update dostupný priamo v Android Markete. Android 2.2 by mal byť obohatený o Flash 10.1, nový systém by mal priniesť uvoľnenie pamäte RAM,  sprístupniť FM rádio a vyriešiť niektoré problémy s multitouch.

Android 2.2

Zdroj:  Androidandme.com

22.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+