MojAndroid

Mať prehľad vo svete online znamená neustále vzdelávanie sa a rozširovanie prehľadu. Prvý komplexný vzdelávací program v e-commerce Pricemania Academy sa rovnako snaží napredovať a v každej sezóne ponúknuť svojím účastníkom kvalitný program a skúsených mentorov.

Už tradičný Pricemania Academy Kickoff, teda otvárací event akadémie, sa bude konať po piatykrát. Nové priestory coworkingového centra Impact Hub na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave sa zaplnia vzdelávaniachtivými podnikateľmi, marketérmi, ale aj študentmi. Ak chcete byť medzi nimi, príďte vo štvrtok 19.2. 2015. Od 18.30 h vás čaká zaujímavý program:

Tomáš Vrtík, Besteron: Trendy v online nakupovaní na Slovensku a v zahraničí

Tomáš Vatrt a Peter Konc, Mindworx: Ako na internete rásť merateľne a opakovane vďaka Growthackingu? (Growthacking je proces na dosiahnutie opakovateľného a merateľného rastu s využitím poznatkov psychológie, inžinierstva a testovania. Jeho princípy pomohli aj raketovému rastu Hotmailu, Gmailu, Facebooku aj Twitteru.)

Júlia Micháleková, Visibility: Ako z malých linkbuilderov vyrástli veľkí content stratégovia (Ako sa postupne menilo SEO a prečo je dôležité zameriavať sa na tvorbu kvalitného obsahu a celkovo content stratégie? Na príklade Visibility si ukážeme, ako sa dá tvoriť rozmanitý content a aké ciele sa tým dokážu dosiahnuť.)

Jakub Čech, daren&curtis: Rozbiehate biznis? Dobrý nápad nestačí!

Hostia Kickoffu budú mať možnosť na prednášky hneď reagovať, a to prostredníctvom služby Sli.do, ale aj v rámci diskusie.

Po ukončení oficiálnej časti bude priestor na networking, ale aj zábavu. Atmosféru navodí hudobné zoskupenie La3no Cubano, pripravené bude chutné občerstvenie od Food & the city catering, zaujímavé otázky vás potrápia v Drinkboxe a lahodné chute zaobstará víno Lahofer.

Pre účastníkov bude pripravený leták s kompletným programom jarnej sezóny a zľavovým kódom na školenia.

Pricemania Academy je jedinečný vzdelávací program pre e-shopy a online firmy. Interaktivita a individuálny prístup mentorov zaručujú jednoduchšie nasiaknutie informácií a prepojenie teoretických poznatkov s praktickými radami a skúsenosťami. Vďaka nadobudnutým poznatkom môžu absolventi Pricemania Academy zvýšiť návštevnosť a premeniť ju na reálnych zákazníkov, a tým zdvihnúť celkovú ziskovosť. Nemenej dôležité je aj budovanie mena značky a vzťahu so zákazníkmi. Všetci absolventi Pricemania Academy získajú na konci školenia alebo workshopu certifikát. Hlavný partner jarnej sezóny 2015 je spoločnosť Besteron, partnermi sú Superfaktúra a Packservice.

Mediálnym partnerom Pricemania Academy je MôjAndroid.sk.

16.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+