MojAndroid

Spoločnosť Prestigio dnes uviedla svoje vlastné cloudové úložisko s názvom MultiCloud. To ponúka majiteľom zariadení tejto značky až 200 GB priestoru bezplatne po prihlásení sa so svojím Prestigio ID kontom, pričom veľkosť bezplatného úložiska môže po splnení niekoľkých podmienok dosiahnuť aj 1 TB. Aplikácia pre smartfóny a tablety je dostupná na stiahnutie cez Inštalátor Prestigio, v zariadeniach vyrobených po 1. februári 2014 bude v smartfónoch a tabletoch značky Prestigio predinštalovaná.

multicloud-1

Prestigio predstavilo nové cloudové úložisko s niekoľkými kľúčovými vlastnosťami, medzi ktoré patrí bezpečnosť, zvýšenie produktivity či automatické uploadovanie multimédií cez Wi-Fi. Základný balík ponúka 200 GB miesta na 1 rok, no ak budete službu zdieľať so svojimi priateľmi, ktorí sa do nej zaregistrujú, môžete navýšiť miesto vo svojom úložisku až na 1 TB. Súčasťou MultiCloudu je aj aplikácia pre počítače, ktorá vám umožní zálohovať a pristupovať ku vašim súborom kdekoľvek sa nachádzate, z akéhokoľvek zariadenia, ktoré máte po ruke. Služba nie je obmedzená ani vo veľkosti nahrávaných súborov, ani v ich type a zaujme aj možnosťou zálohovania súborov pomocou zaslania e-mailu s prílohou. Viac sa o MultiCloude dozviete priamo na stránkach Prestigio. Aplikáciu pre počítače, web a ďalšie informácie uvoľní Prestigio už v nasledujúcich dňoch.

multicloud-3

multicoud-4

7.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+