MojAndroid

OnePlus 10T je čerstvým prídavkom do portfólia smartfónov tohto výrobcu. Za zaujímavú cenu ponúka celkom solídne parametre. Fanúšikov značky však sklame chýbajúci prepínač zvukových profilov, ktorý bol pre OnePlus tak ikonický. Web Android Authority teraz hlási, že stále existuje šanca, že sa dočkáme návratu tohto prepínača po krátkom období jeho absencie. Nevieme však, či poputuje aj na modely, ktoré sa neradia medzi vlajkové lode.

Vráti OnePlus prepínač zvukových profilov? Jasného vyjadrenia sme sa nedočkali

Pripomenieme, že predošlé informácie naznačovali, že OnePlus ponechá prepínač zvukových profilov len pre svoje najlepšie vybavené vlajkové modely. Donedávna sa však tento prvok nachádzal ako na vlajkových lodiach, tak aj na smartfónoch zo strednej triedy. Vďaka nemu bolo možné prepínať zvukové profily z hlasitého na vibračný a na tichý.

OnePlus 9 Pro a prepínač zvukových profilov
OnePlus 9 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Výrobca tvrdí, že zatiaľ čo takýto prepínač zaberá minimum miesta zvonku, vo vnútri obmedzuje priestor, ktorý by sa dal využiť nejak inak. Táto vecička by sa mala dostať aj na top modely značky OPPO a dcérskej spoločnosti Realme. Nemáme oficiálne nič potvrdené, ale OnePlus by pravdepodobne chcel dedikovaný hardvérový posuvník vrátiť na svoje zariadenia. A aký máte naň názor vy? Priali by ste si ho späť?

Želáte si návrat posuvníka zvukových profilov na OnePlus smartfónoch?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Náš tip
OnePlus Nord N20 SE: Skvelý zástupca nižšej cenovej kategórie

5.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+