MojAndroid

Poznáte prehliadač Vivaldi? Vznikol z prehliadača Opera potom, čo sa pár pôvodným zakladateľom Opery nepáčil smer, akým sa Opera poberá. Prehliadač má veľké množstvo funkcií, je dostupný aj pre PC a umožňuje upraviť si prakticky čokoľvek. Tak tento prehliadač práve vychádza z bety a je dostupný v Obchode Play, píše Android Central.

Vivaldi 3.0: Ochrana súkromia

Prehliadač vo svojej novej verzii získava robustného klienta na zaznamenávanie poznámok, má skvelý manažment otvorených kárt, obsahuje nástroj na vytváranie screenshotov a dokonca má aj časovač.

Ak ešte len začínate s prehliadačom Vivaldi, zažijete neuveriteľnú dávku úprav, ktoré môžete vykonať. Vivaldi postupne dostáva funkcie z plnohodnotného prehliadača z PC.

Blokovanie reklám

Najlepšia časť tohto prehliadača je jeho schopnosť blokovať sledovacie skripty. Túto časť získal od svojho počítačového brata len nedávno. Prehliadač využíva technológiu od DuckDuckGo, ktorá je síce v základnom nastavení vypnutá, no je ľahké ju opäť zapnúť v nastaveniach.

Synchronizácia záložiek

Samozrejmosťou je automatická synchronizácia záložiek, poznámok a histórie, takže prechod medzi zariadeniami je jednoduchý. Verzia pre Android síce nemá toľko možností ako tá pre počítač ale pomaly sa doťahuje. Tento prehliadač určite stojí za vyskúšanie, hlavne pre tých, ktorí sa obávajú sledovania na internete.

Videli ste už našu rubriku Nákupný poradca? Vyberáme v nej napríklad tie najlepšie smartfóny značky Honor.

 

 

22.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+