MojAndroid

Počas posledného týždňa sa vo svete technológií udialo hneď niekoľko zaujímavých vecí. Aby ste o žiadnu dôležitú informáciu neprišli, pripravili sme pre vás prehľad tých najzaujímavejších správ, ktoré prišli počas prebiehajúceho týždňa.

Gmail dostal novú funkciu

Používanie mobilnej aplikácie Gmail bude vďaka novej funkcií omnoho jednoduchšie. Ešte donedávna ste na vymazanie starých e-mailov potrebovali osobitne označiť každú správu. Po veľmi dlhej dobe sa však Google rozhodol pridať na Android verziu Gmailu tlačidlo, ktoré automaticky označí všetky správy na danej strane.

Pozreli sme sa na zabudnuté funkcie, ktoré dnešným smartfónom chýbajú

Svet smartfónov sa neustále mení, je dynamický a výrobcovia sa potrebujú čo najrýchlejšie prispôsobiť novým trendom, pretože sa môže stať, že im “ujde vlak.” Výborné je aj to, ak spoločnosť samotná trendy nastoľuje. V každom prípade, v rukách držíme čoraz lepšie a pokrokovejšie zariadenia s vyšším výkonom, skvelými fotoaparátmi a funkciami, o ktorých by sa nám pred pár rokmi ani nesnívalo.

Dočkali sme sa TV z budúcnosti

Samsung nedávno oznámil obrovský pokrok v oblasti vývoja televízorov. Predstavil svetovo prvú priehľadnú televíziu, ktorá požíva technológiu MicroLED a prináša divákom úplne nový zážitok z sledovania. Tieto zariadenia disponujú transparentným skleneným panelom, ktorý umožňuje divákom vidieť cez displej a tým spája konzumovaný obsah a realitu okolo vás. Samsung ponúka tieto televízie v rôznych veľkostiach od 76 po 114 palcov.

Google má novoročný výpredaj

Google si pre svojich zákazníkov pripravil mimoriadne lákavú ponuku. So začiatkom nového roka prichádza so zaujímavými zľavami na hardvér v ponuke oficiálneho obchodu. Lacnejšie teraz môžete kúpiť nielen najnovšie smartfóny, ale aj príslušenstvo či ďalšie skvelé zariadenia. Ponuka je naozaj pestrá a určite si vyberie každý fanúšik tejto spoločnosti.

Pozreli sme sa na to, ktorý smartfón “hrá” najlepšie

V dnešnej dobe sa trh smartfónov rozvíja s neuveriteľnou rýchlosťou a pre mnohých spotrebiteľov je výber vlajkového smartfónu rozhodujúcim krokom pri ich nákupe. S nespočetnými možnosťami dostupnými na trhu je však nájsť ideálny smartfón, ktorý kombinuje výkon, dizajn a funkcie, často ako hľadanie ihly v kope sena. Pre viacerých používateľov je stále dôležité aj to, ako ich telefón hrá.

14.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+