MojAndroid

Za nami je ďalší týždeň a opäť sa toho udialo vo svete technológií a Androidu mnoho. V tomto článku si zhrnieme to najdôležitejšie, čo ste mohli v priebehu posledných dní čítať na portáli MôjAndroid.sk.

Otestovali sme TCL 40 NXTPAPER

Smartfón, aký nemá na trhu konkurenciu, pretože ponúka to, čo nemá nikto iný. Parametrovo síce slabší, no jeho výhody sú najmä v špeciálnom displeji. Ten sa správa úplne ako klasický papier, je potiahnutý špeciálnou vrstvou a vyniká unikátnymi vlastnosťami. Šetrí vaše oči, absolútne nezachytáva odtlačky prstov a prakticky ho netreba čistiť. Pochváliť sa môže aj výbornou čitateľnosťou v akýchkoľvek podmienkach.

Spustili sme veľkú súťaž o množstvo cien

Už štrnásty ročník ankety NAY Android Roka je oficiálne tu. Vy môžete opäť hlasovať za najlepšie zariadenia uplynulého roka, a to konkrétne v piatich kategóriách. Zanechaním svojho hlasu nielen pomôžete vášmu obľúbenému zariadeniu, ale budete aj zaradení do žrebovania o množstvo hodnotných cien.

TIP na smartfón: Poriadna výdrž do 200 eur?

Black Friday zľavy stále neskončili. V priebehu týždňa sme vás informovali o skvelej ponuke smartfónu za veľmi výhodnú cenu, ktorý je teraz v 23-percentnej zľave. Medzi najlepšie vlastnosti tohto telefónu patrí obrovská batéria s kapacitou až 6000 mAh, ktorá zaručí naozaj poriadnu dávku výdrže. Okrem toho má 120 Hz FullHD displej, 12 GB RAM či 30 W nabíjanie.

WhatsApp mení spôsob zálohovania, nepoteší vás to

WhatsApp patrí medzi najpoužívanejšie četovacie aplikácie na svete. Aktualizácie jej pribúdajú pravidelne a pravidelne sa môžu používatelia tešiť aj z nových funkcionalít, prípadne menších vylepšení, ktoré zlepšujú zážitok z používania. Táto novinka však úplne nepoteší. Dáta budú síce stále zálohované na Google Disk, no s jednou podstatnou zmenou.

Vieme, kedy presne dostane váš Samsung Android 14

Pre používateľov smartfónov značky Samsung, ale aj pre iných, je aktualizácia na Android 14 pomerne dôležitá a všetci netrpezlivo čakajú. My sme zistili prakticky presné dátumy, kedy sú plánované aktualizácie jednotlivých modelov, medzi ktorými je pravdepodobne aj ten váš.

4ka: 4G pre všetkých, rozšírenie 5G a zmena v paušáloch

Operátor 4ka informoval o tom, že rozširoval najmodernejšiu 5G sieť. Tá je teraz k dispozícii v troch ďalších mestách. Operátor okrem toho oznámil aj novinky týkajúce sa 4G pokrytia a tiež nadobro skoncuje s ponukou TO.

19.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+