MojAndroid

Pokračujeme v predstavovaní spíkrov na štvrtkovú Android Roadshow 2011, ktorá sa bude konať v hoteli Gate One. Ďalší prezentujúci je Marián Turza, ktorý na HTC Android Roadshow 2011 vystúpi s prezentáciou o bezpečnosti mobilných zariadení a bližšie predstaví aj novú Android aplikáciu ESET Mobile Security. Porozpráva o kľúčových vlastnostiach tohto nového produktu: ako ochrániť svoje súkromie a citlivé údaje, čo robiť v prípade straty zariadenia, aby sa k vašim dátam nikto nepovolaný nedostal a ďalší zaujímavé funkcie. Kto je Marián Turza?

Marián Turza pracuje v spoločnosti ESET ako Marketingový riaditeľ pre Slovensko. V minulosti pôsobil v spoločnostiach LG Electronics CZ, EUROPEAN BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT a Vodafone na marketingových pozíciách. Svoju kariéru začínal v reklamnej agentúre Evyan.

 

 

 

Ak máte záujem vypočuť si túto prezentáciu a ďalšie zaujímavé prezentácie, prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk

 

18.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+