MojAndroid

19. mája 2010 sa o 18:00 uskutoční ďaľšie stretnutie nadšencov Google technológii GTUG.sk, na ktoré všetkých pozývame. Uskutoční sa presne v čase začiatku konania najväčšej Google konferencie Google I/O 2010 v San Franciscu. Približne na hodinku a pol sa prenesieme priamo na konferenciu prostredníctvom videostreamu a pozrieme si úvodný “keynote”.

Samozrejme, že týmto stretnutie neskončí. Nasledovať budú neformálne prezentácie a voľná diskusia zamerané na rôzne Google produkty: GWT, Android, Google Chrome, Google Maps, ….

Vstup je voľný, miesto konania je FIIT STU a je potrebné prihlásiť sa na meetup stránke GTUG-u.

Program stretnutia:

  • začiatok 17:30 – úvodné pivko :) a predstavenie (Seges & GTUG)
  • 18:00 – 19:30 – Google I/O stream
  • 19:30 – 21:00 – Prezentácie – GTUG tím predstaví seriál na pokračovanie o konfigurácii GAE prostredia (nastavenie na konkrétnu doménu www.software.sk), deployment reálnej aplikácie a integrácie s Google API.


Plagat GTUG.sk Geeks at six

Slovenská Google Technology User Group

9.5.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+