MojAndroid

Druhý ročník Android Roadshow úspešne odštartoval v Košiciach a my sa vidíme tento mesiac v ďalšom meste. Stretneme sa už v sobotu 19.mája 2012 v hoteli Holiday Inn v Žiline (termín sme museli posunúť skôr kvôli priestorom). Portál MojAndroid.sk prináša možnosť stretnúť sa po celom Slovensku a vyskúšať si najnovšie Android novinky, zabaviť sa s Androidom a zažiť nezabudnuteľný deň v spoločnosti Android fanúšikov.

 

Čo je Android Roadshow?

Android Roadshow je stretnutie všetkých fanúšikov, ktorí majú radi Android (www.AndroidRoadshow.sk). Rozhodli sme sa organizovať tieto stretnutia, aby sme na Slovensku aj takýmto atraktívnym a nevšedným spôsobom pomohli osloviť záujem medzi všetkými fanúšikmi.

Druhé stretnutie: Žilina 19.mája 2012 (sobota)

Sledujte web www.AndroidRoadshow.sk a portál MojAndroid.sk kde nájdete vždy aktuálne informácie o presných termínoch a programe podujatí Android Roadshow 2012.

 

Vyskúšajte si HTC One, ASUS PadFone alebo Lenovo ThinkPad tablet

V Žiline si budete môcť vyskúšať všetky novinky od spoločností HTC, ASUS a Lenovo, nebudú chýbať ani slovenské firmy ESET a Sygic.

Postupne vám budeme ešte prezrádzať ďalší sprievodný program a zaujímavé aktrakcie, ktoré budete môcť zažiať len na Android Roadshow 2012 :)

 

Ceny: vyhrajte smartfón, tablet, navigácie a Android tričká

Samozrejme, že sme nezabudli ani na atraktívne ceny. Zo všetkých prihlásených vyžrebujeme v Žiline výhercov, ktorí získajú jednu z týchto cien:

  • 1x smartfón HTC One V
  • 1x tablet Lenovo IdeaPad
  • 30x navigácia Sygic GPS Navigation
  • 100x Android tričko

Android Roadshow: prihlasovanie

Chcete prísť na Android Roadshow do Žiliny? Je to jednoduché, stačí sa zaregistrovať na stránke www.AndroidRoadshow.sk. Registrácia a účasť na Android Roadshow 2012 je zadarmo.

Po registrácii vám príde registračný email, na ktorý stačí kliknúť a ste zaregistrovaný.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

MojAndroid.sk tím a partneri

7.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+