MojAndroid

LG dnes prostredníctvom oficiálnej tlačovej správy informoval o novom smartfóne Optimus G a jeho dostupnosti aj na Slovensku. Novinka ponúka vďaka novému štvorjadrovému procesoru Snapdragon S4 a 2GB RAM nekompromisný výkon. Okrem toho je však aj stelesnením pekného dizajnu a kvalitnej konštrukcie vyrobenej z prémiových materiálov ako skla s polarizovanou vrstvou. Modernému smartfónu samozrejme nemôže chýbať fotoaparát, ktorý má v LG Optimuse G rozlíšenie 13Mpix. Ukázalo sa však, že na trhu budú dostupné dve varianty – jedna s 13Mpix a druhá s 8Mpix fotoaparátom. Na Slovensku sa bude predávať verzia s rozlíšením 8Mpix.

Treba upozorniť na fakt, že snímky boli vytvorené predprodukčnou vzorkou telefónu, takže kvalita fotografií sa môže ešte meniť. Prvé snímky nenaznačujú žiadny veľký prielom v ich kvalite a v high-end triede nás svojou kvalitou veľmi nepresvedčili. Vytvorené boli smartfónom LG Optimus G s 13Mpix snímačom.

Zdroj: androidcentral 

25.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+