MojAndroid

Hoci popularita online hudobných služieb rastie raketovým tempom, stále sa nájdu užívatelia obľubujúci tradičné prehrávanie lokálne uložených skladieb. Tí potrebujú aj schopný prehrávač hudby a PowerAmp je často tým, po ktorom mnohí siahnu. Ide o funkciami nabitý a rokmi osvedčený hudobný prehrávač, ktorý sa navyše neustále zdokonaľuje a pre svojich fanúšikov prináša stále nové funkcie. Aplikácia je teraz dostupná vo verzii Alpha 3, kde ponúka vylepšené užívateľské prostredie a aj nový hudobný engine.

poweramp-new-1 poweramp-new-2 poweramp-new-3

poweramp-old-1 poweramp-old-2 poweramp-old-3

Tešiť sa tak môžete na ešte lepší zážitok z počúvania a aj používania aplikácie. Na priložených obrázkoch si môžete pozrieť, aké zmeny prostredia máme na mysli (hore sú obrázky starého prostredia a dole sú screenshoty z novej verzie aplikácie). Celý dizajn pôsobí vyspelejšie a aktuálnejšie, čo nie je nikdy na škodu. Skutočne dôležité zmeny sú teraz ale pod povrchom. Nový hudobný engine sa postará o lepší hudobný zážitok aj vďaka tomu, že PowerAmp teraz stále používa svoj vlastný resampler, aby bola pri každej skladbe dosiahnutá maximálna kvalita zvuku. Okrem toho pribudla podpora pre ďalšie hudobné formáty (opus, tak, mka, dsf, dff) a vylepšené boli aj prechody medzi jednotlivými skladbami.

Vzhľadom na to, že ide o Alpha verziu aplikácie, veľa jej súčastí ešte nie je dotiahnutých do posledných detailov. Aplikácia je zatiaľ dostupná iba pre zariadenia postavené na architektúre ARM, a tak majitelia zariadení s Intel procesormi majú na teraz smolu. Aplikácia tiež ešte nepodporuje skiny, čo je spojené s dodatočnými plánovanými vylepšeniami dizajnu. Ak by ste ale mali chuť vyskúšať si túto skorú verziu prehrávača PowerAmp, použiť na to môžete odkaz nižšie pod článkom.

Odkaz na stiahnutie – PowerAmp Alpha (build-700) [APK SÚBOR]

Zdroj: PowerAmp Fórum via Android Police

4.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+