MojAndroid

Používateľské recenzie na MojAndroid.sk môžu po novom pridávať aj neprihlásení používatelia. Novú možnosť sme pridali aj na základe vašich podnetov a môžete ju vyskúšať priamo v našom katalógu alebo na tejto podstránke. Vlastné skúsenosti so zariadeniami tak môžete pridať len zadaním vášho mena a e-mailovej adresy. Ak budete chcieť, priamo pri procese pridávania recenzie vytvoríme za vás automaticky aj používateľské konto. To bude slúžiť na pridávanie ďalších recenzií. Do dnešného dňa bolo do nášho katalógu pridaných už viac ako 250 používateľských recenzií a ich počet stále rastie. A aby sme vás povzbudili v pridávaní vašich skúseností z používania Android zariadení, spustili sme pre vás aj narodeninovú súťaž. Momentálne hráme o ASUS Zenfone 2, 1 x okuliare Samsung Gear VR a 4x navigáciu Sygic!

Lenovo_Vibe_K5_Plus_-_Android_katalóg_-_MojAndroid_sk
Ukážka formuláru pri pridávaní používateľských recenzií

Proces pridania recenzie je veľmi jednoduchý. K jednotlivým zariadeniam, ktoré nájdete v katalógu, môžete pridávať svoje vlastné recenzie. Zariadenia sa dajú hodnotiť slovne, ale aj prostredníctvom číselného hodnotenia od 0 do 10 v niekoľkých kategóriách – Konštrukcia a dizajn, Výkon, Displej, Cena, Výdrž batérie a Fotoaparát. Ak sa vám ale nechce hľadať zariadenie v katalógu, je jednoduchšie využiť samostatnú podstránku s formulárom, v ktorom vyplníte všetky potrebné údaje.

Používateľské recenzie sú momentálne v beta verzii a plánujeme ich ďalej vylepšovať, nielen po grafickej, ale aj funkčnej stránke. Ak budete mať akékoľvek nápady ako ich vylepšiť, napíšte nám na AndroidForum.sk, kde sme pre tento účel vytvorili nové diskusné vlákno.

Súťaž

Každý, kto sa zaregistruje a pridá recenziu, bude zapojený do našej narodeninovej súťaže. Každý týždeň, až do konca mája, každý piatok, vyžrebujeme 6 výhercov, ktorí budú mať šancu získať hodnotné ceny. Navyše, každý kto pridá recenziu a nevyhrá v danom týždni, bude automaticky zaradený do žrebovania v ďalšom týždni (vyhrať však môžete len raz). A keďže oslavujeme šieste narodeniny, tak budeme hrať o 6 cien. Tento týždeň môžete v našej narodeninovej súťaži vyhrať parádny ASUS Zenfone 2, 1 x okuliare Samsung Gear VR a 4x navigáciu Sygic!

23.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+