MojAndroid

Prešlo iba niekoľko dní, odkedy aplikácia Pokémon GO získala najväčšiu aktualizáciu za dobu svojej existencie. Až 80 nových Pokémonov a množstvo nových možností majú za úlohu prilákať späť stratených fanúšikov. Spoločnosť Niantic teraz uviedla, že tento rok chystá ešte dve veľké aktualizácie.

Okrem tohto faktu o tom veľa nevieme, ale vzhľadom na to, že spoločnosť prirovnáva tieto aktualizácie k tej poslednej, sa zrejme máme na čo tešiť.

Pokemon GO sofer

Veľké obsahové aktualizácie sú určite cestou k tomu, ako prilákať späť fanúšikov a zapôsobiť aj na nových. Hra mala v prvých chvíľach po spustení obrovský úspech a hoci stále ide o najúspešnejšie hry histórie, počet fanúšikov klesá. Ak by ale vývojári dokázali pravidelne hru aktualizovať, určite by šlo o veľké lákadlo pre bežných aj skutočne zanietených hráčov.

Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.97.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Reddit via Phandroid

2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+