MojAndroid

Aplikácia dokáže porovnať podmienky viacerých poisťovní naraz, každý si tak môže vybrať to najvýhodnejšie.

Návšteva niekoľkých poisťovní osobne či na ich webových stránkach a porovnávanie ich produktov kvôli tomu, aby sme si vybrali ten najlepší, je pomerne prácny proces a hlavne je to veľký žrút času. Na to, aby sme si dokázali čo najrýchlejšie vybrať poistku, ktorá nám najviac vyhovuje, vznikla slovenská aplikácia PoistimTo.sk.

Hotovo za pár sekúnd

Výber online poistenia sa vďaka appke zjednodušuje na pár klikov. Stačí si vybrať druh poistenia a nasledovať jednoduché kroky, ktorými nás aplikácia automaticky povedie. Zámerom autorov bolo vedieť používateľom ponúknuť také typy poistenia, ktoré sa dajú uzavrieť rýchlo a pre vznik poistenia postačí aj náš smartfón.

Informácie o ponuke ostatných poisťovní získame za pár sekúnd vrátanie porovnania ich cien. Na výber máme povinné zmluvné poistenie, havarijné aj cestovné, poistenie domácnosti, spoluúčasti a poistenie zodpovednosti.

Pre poistenie cez PoistimTo.sk je typický priamy predaj. Platba za vybrané poistné sa hradí online priamo na účet zvolenej poisťovne. Poistenie je platné okamžite po jeho úhrade, čo oceníme hlavne v spojitosti s cestovaním v prípade cestovného a úrazového poistenia či poistenia za batožinu alebo horskú službu.

Jednoduchosť nadovšetko

Cez aplikáciu máme prístup ku všetkým dôležitým informáciám o poistke vrátanie overenia stavu platieb, platnosti zmluvy a správy všetkých aktívnych poistiek. Výhodou je aj to, že pred koncom platnosti poistnej zmluvy dostaneme od aplikácie samostatné upozornenie.

Bezpečnosť aplikácie PoistimTo.sk je samozrejmosťou, osobné údaje a zmluvy sú chránené pred zneužitím takým istým spôsobom ako v bežnej poisťovni.

Vďaka aplikácii si dokážeme vybaviť poistenie pohodlne z domova cez svoj smartfón bez nutnosti návštevy jednotlivých poisťovní a čakania v rade. Nepotrebujeme žiadne papierové zmluvy, všetky podstatné informácie máme k dispozícii pod jednou strechou v aplikácii.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
11.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+