MojAndroid

Najnovšie informácie potešia priaznivcov stále obľúbeného modelu od Xiaomi. Reč je o smartfóne Pocophone F2, ktorý má byť oficiálne predstavený už v priebehu tohto roka. Dokazuje to uniknutá ochranná známka telefónu.

Ochranná známka odhalila tajomstvo

Ako určite mnohí z vás vedia, Pocophone F1 bol a ešte stále je skutočne unikátnym zabijakom vlajkových lodí, pričom veľmi zriedka presahuje hranicu 300 €. S cenou smartfónu strednej triedy a parametrami hodnými skoro vlajkovej lode sa bude snažiť čínske Xiaomi zaujať aj v roku 2020.

pocophone f2 uniknuta ochranna znamka
Takto vyzerá uniknutá ochranná známka pre pripravovaný Pocophone F2

Technologický webový portál GSMarena hlási, že výrobcovi unikla ochranná známka, ktorá je údajne určená pre pripravovaný model s označením “POCO F2”. Toto pomenovanie jasne hovorí o nástupcovi aj dnes mnohými ľuďmi používaného modelu, ktorý jednoznačne zaujme aj o dlhšiu dobu.

Samozrejme, globálne pomenovanie pre pripravovanú novinku bude Pocophone F2, pretože značka POCO F2 je určená pre indický trh. Xiaomi nám tak trošku nechcene odhalilo, že sa daného modelu dočkáme.

Dočkáme sa pravého nástupcu

Množstvo ľudí polemizovalo nad tým, že pre nás známy model Xiaomi Mi 9T Pro je pokračovateľom pre Pocophone F1, vďaka bezkonkurenčnému pomeru ceny a výbavy.

Nuž, Xiaomi pre nás skutočne nachystá priamo druhú generáciu modelového radu a my sa na jeho predstavenie jednoznačnej tešíme. O ďalších novinkách ohľadom Pocophone F2 vás budeme informovať na našom webe.

Náš tip
Xiaomi Mi Band 5: Nástupca Mi Band 4 príde s podporou NFC a Google Pay

14.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+