MojAndroid

Čerstvý update prichádza na smartfón Pocophone F1. Aktualizácia na MIUI 10.2.3.0 prináša bezpečnostnú záplatu, ktorá je platná k februáru 2019. Update má údajne veľkosť 560 MB. Čo sa týka noviniek v aktualizácii, žiaľ sa ešte nedočkáme prídavnej podpory nahrávania 4K videí pri snímkovej frekvencii 60 FPS.

Update, ktorý žiaľ neprináša zásadné novinky

Pocophone je dcérska značka čínskeho giganta Xiaomi. Smartfóny z tohto radu sľubujú špičkové vlastnosti z vlajkových lodí za cenovku bežnej strednej triedy. To nie je jediným dôvodom, prečo sa Pocophone F1 dočkal enormne veľkého záujmu od ľudí z celého sveta. Bez pochýb sa jedná o bleskurýchly smartfón so slušnou dvojicou fotoaparátov, rýchlym skenerom odtlačkov prstov, skvelo odladeným softvérom s prídavnými funkciami či prítomnosťou USB-C a 3,5 mm jack konektora.

Softvér je navyše vďaka rozšírenej komunite skvelo upraviteľný a na Pocophone F1 si tak môžete nainštalovať ROM napríklad zo smartfónu Google Pixel 3 XL. Čo sa týka firmvéru MIUI 10, ten dostáva pravidelné aktualizácie a výrobca nezabudol ani na februárovú aktualizáciu, ktorú začínajú používatelia tohto modelu v posledných dňoch obdržiavať. Najnovšie správy tvrdia, že koncom mesiaca sa dočkáme aktualizácie, ktorá prinesie podporu 4K videa pri 60 FPS. Hurá!

Ďalšie články k téme “Pocophone F1”:

Náš tip
Pocophone F1 dostáva update, ktorý konečne sprístupní Netflix vo vysokom rozlíšení

Náš tip
Pocophone F1 sa blysol nečakane vysokým skóre v DxOMark

Náš tip
Pocophone F1 konečne dostáva update s 960 FPS slow-motion videom a nočným režimom fotenia

11.3.2019
Zdroj: gizmochina

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+