MojAndroid

Tím vývojárov softvéru pre Pocophone F1 konečne vypustil aktualizáciu MIUI 10 v10.2.2.0, ktorá prináša 960 FPS slow-motion video a nočný režim fotografovania. Stabilný update sa začína oficiálne šíriť.

Veľmi očakávaný update

K spomaleným videám so snímkovými frekvenciami 120 a 240 FPS sa po aktualizácii pridá aj špičkových 960 FPS. Pre lepšie fotky za tmavých podmienok ďalej slúži nový nočný režim fotografovania, ktorý zachytí 8 fotografií s rôznymi expozíciami a vytvorí tak jednu fotografiu s minimom digitálneho šumu a skvelou konečnou expozíciou. Bezpečnostná záplata je pritom platná k decembru 2018. Nanešťastie aktualizácia neprinesie režim nahrávania videí v rozlíšení 4K pri 60 FPS, ako Xiaomi sľúbilo v minulom roku. Toho sa údajne dočkáme v ďalšej februárovej aktualizácii. Update je veľký 311 MB a používateľov naň upozorňuje automaticky aj samotný telefón.

Pokiaľ ste vlastníkom tohto modelu, nezabudnite nám v diskusii spomenúť, či ste aktualizáciu obdržali už aj vy.

Ďalšie články k téme Pocophone F1:

Náš tip
RECENZIA Pocophone F1: Dobré nemusí znamenať drahé
Náš tip
Pocophone F1 dostane na budúci mesiac aktualizáciu, ktorá pridá podporu 4K 60 FPS videa
Náš tip
Pocophone F1 dostáva aktualizáciu na najnovší Android 9.0 Pie | Aktualizované
19.1.2019
Zdroj: gsmarena
 • Peter

  Update dorazil vcera, konecne vyriesili problem s tichsim zvukom mimo indickeho regionu. Ale v slovenskom stale nie je odomikanie tvarou

  • Tomáš Kanálik

   Ďakujeme za informácie :)

 • Pri akom rozliseni dokaze tych 960 ?

  • Strastny Bubak

   @Peter: Toto vskutku dosť “brutálne” fps nahráva v HD, takže 720p rozlíšenie, čo je (napr. pre mňa) ešte stále vcelku decentná kvalita obrazu.

   • Tak to je slušné ešte. I keď viem že ja nijak nevyužijem aj keby mám k dispozícii :)

 • Michal Hainc

  Bolo by dobre zmienit ze niektorych s tymto updatom postihlo nezobrazovanie percentaze nabitia baterky… Zdroj: Xiaomi forum

+