MojAndroid

Pocophone F1 si všetci veľmi dobre pamätáme. Lacný smartfón s výbornými parametrami a svojím vlastným launcherom s názvom POCO launcher. Ten sa v mnohom podobal na MIUI launcher od Xiaomi, no priniesol veľa nových a zaujímavých funkcií. Navyše bol rýchly, prehľadný a skvelo optimalizovaný. Aby toho nebolo málo, výrobca dokonca tento launcher sprístupnil aj v obchode Google Play, a tak si ho mohol stiahnuť každý používateľ s Android smartfónom.

POCO launcher teraz dostáva aktualizáciu, ktorá mení predovšetkým dizajn. Vyzerá lepšie, modernejšie a uhladenejšie. Jednou z najväčších noviniek je možnosť mať transparentné pozadie v menu aplikácií. Doteraz to možné nebolo. Používateľ tak môže vidieť svoje ultra-super-skvelé pozadie aj v prípadoch, kedy roluje v ponuke aplikácií. Úroveň transparentnosti je používateľsky upraviteľná.

Twitter účet s názvom MIUI zverejnil aj video, na ktorom môžete vidieť nový POCO Launcher 2.0 v plnej kráse. Zaujímavé je, že predvádzacím smartfónom nie je Pocophone, ale launcher je nainštalovaný na modeli Xiaomi Mi Mix 3. Launcher je zatiaľ len v beta verzii, no stiahnuť a testovať ho môžete už teraz.

Verzia: 2.6.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

14.6.2019
Zdroj: gsmarena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+