MojAndroid

Inteligentné hodinky Pebble, ktoré si popularitu získali vďaka davovo financovanému projektu na portáli Kickstarter, sa dočkali významnej zmeny. Na výstave CES 2014 v Las Vegas predstavila totižto spoločnosť hodinky Pebble vo viacerých prevedeniach, vyrobených z prémiových materiálov. Predovšetkým však z nerezovej ocele, ktorá má byť k dispozícii aj v čiernej farbe.

Pebble Steel

Pebble s novým dizajnom prináša aj niekoľko menších zmien, ako napríklad novú nabíjačku, ochranné sklo Gorilla Glass, oleofóbnu vrstvu proti zachytávaniu odtlačkov a taktiež LED notifikačnú diódu, ktorá je použitá pre indikáciu nabíjania. Ostatné parametre, ako vodeodolnosť, elektronický papier, či batéria ostávajú aj naďalej rovnaké. Čo sa týka technickej stránky, Pebble pracujú na platforme čipu Arduino, ktorý tvorí srdce celého produktu. Zabudovaný je aj bluetooth 2.1 + EDR modul, pomocou ktorého sa pripájate k smartfónu a nahrávate aplikácie.

pebble-steel-600x393

Cena prepracovaných hodiniek príznačne nazývaných Pebble Steel je 250$. K dispozícii budú v predaji od 28. januára, no predobjednať si ich môžete už teraz na tejto stránke. Klasické Pebble vyrobené z textúrovaného plastu ostávajú aj naďalej v ponuke za 150$.

Zdroj: engadget

7.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+