MojAndroid

Inteligentným hodinkám Pebble sa pomerne darí. Šéf tejto spoločnosti Eric Migicovsky uviedol, že sa ich predalo viac než dva razy toľko ako v minulom roku. Momentálny počet tak tvorí už viac ako milión predaných kusov. Migicovsky pre The Verge uviedol, že s ďalšou novinkou plánujú vyjsť aj v tomto roku. A to nie len s hodinkami ako takými, ale aj s novou softvérovou platformou. Kým softvéry od Google a Apple určené hodinkám sa zameriavajú na využívanaie a rozdeľovanie na aplikácie, podobne ako v smartfónoch, nový softvér od Pebble bude pravdepodobne úplne z iného cesta.

pebble-steel-600x393

“Našli sme nový rámec ako použiť model interakcie na hodinkách,” vraví Migicovsky. Dodáva však, že aplikácie na Pebble nevymrú – i keď nebudú patriť k hlavnému cieľu novej platformy. “Nevyzerá tak ako to, čo na hodinkách vidíte dnes. A nevyzerá to ani ako to, čo máte na svojom smartfóne.”

Špekulácie sú zatiaľ zbytočné, Migicovsky nič viac neprezradil a nateraz sa nedá ani predpokladať, o čom je reč. Musíme si počkať do odhalenia počas roka. Alebo do najbližšieho úniku informácií, ako to už býva :)

Zdroj: androidcentral.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+