MojAndroid

V prípade, že patríte k používateľom, ktorí využívajú svoje Android zariadenie pre získavanie hudobného a video obsahu, máme pre vás zaujímavý tip na aplikáciu s názvom PAUL. Táto dokáže automaticky sťahovať personalizované videá z obľúbených zdrojov ako sú YouTube, Facebook, ESPN ScoreCenter, CNN, Twitter alebo Last.fm. Prepracované algoritmy sa dokážu naučiť vaše potreby a aplikácia tak dokáže sťahovať len videá, ktoré vás budú zaujímať.

Paul automaticke stahovanie videi Android

PAUL je skratka pre technológiu Predictive Automated User-Centric Loading, ktorá ponúka inovatívne riešenia s cieľom pomôcť mobilným operátorom, používateľov smartfónov a tabletov ako aj poskytovateľom obsahu, čeliť problému so šírkou pásma. Mobilná aplikácia je len jedným príkladom využitia tejto technológie. Aby ste si mohli pozrieť videá a hudbu, PAUL sa naučí vaše preferencie a vytvorí vám osobný profil, na základe ktorého sťahuje videá a skladby ešte predtým, než ich budete chcieť. PAUL jednoducho sleduje vaše záujmy a ak ste napríklad fanúšik futbalu, dokáže sa rozhodnúť, ktoré video stiahnuť z napr. Youtube má aby vás zaujalo.

Paul automaticke stahovanie videa Android Paul automaticke stahovanie videa Android Paul automaticke stahovanie videa Android

Aplikácia obsahuje jednoduché nastavenia, kde si môžete zvoliť koľko videí má PAUL sťahovať z jednotlivých zdrojov a ako dlho by mali zostať uložené. O nových videách vás informuje samotná aplikácia alebo widget, ktorý si môžete nastaviť na domovskú obrazovku. V prípade, že oceníte mať zaujímavé videá a hudbu vždy pripravené pre offline prehrávanie, rozhodne vám odporúčame vyskúšať túto aplikáciu. Pre stiahnutie z obchodu Google Play kliknite na náš widget nižšie.

22.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+