MojAndroid

Len málo počítačových hráčov nepozná kultovú hru Pac-Man, ktorú vyvinula japonská spoločnosť NAMCO pred viac než troma desaťročiami. Po prvýkráť sa Android verzia populárnej hry dostáva do obchodu Google Play “zdarma”. PAC-MAN + Tournaments ponúka okrem vernej reprodukcie klasickej arkádovky aj úplne nový režim turnajov s pravidelne aktualizovanými bludiskami, násobičom skóre založenom na vašom výkone a desaťkrát väčším počtom bonusových predmetov, než v klasickej verzii.

PAC-MAN +Tournaments

Hoci je možnosť hrať online proti iným používateľom a porovnávať si skóre veľmi lákavá, každý deň si turnaj môžete zahrať len jedenkrát (pokiaľ za to nezaplatíte). Hra ponúka vnútroherné nákupy za reálne peniaze, pomocou ktorých sa môžete napríklad oslobodiť na jeden mesiac od reklám. Zakúpiť si môžete aj tzv.”tokeny”, ktoré slúžia na nákup pokračovaní v klasickom PAC-MAN móde, extra hry v turnajovom móde alebo špeciálne ponuky v obchode. Ak sa rozhodnete stiahnuť si a zahrať PAC-MAN +Tournaments, stačí kliknúť na náš widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play. Nezabudnite si pozrieť prezentačné video od spoločnosti NAMCO.

Verzia: 6.5.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.5.5
Aktuálna cena: Zdarma

26.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+