MojAndroid

Novým manažérom korporátnych vzťahov spoločnosti Orange Slovensko sa od 1. augusta 2017 stáva Tomáš Palovský. Nastupuje na pozíciu po Petrovi Tóthovi, ktorý po pätnástich rokoch ukončil svoje pôsobenie v spoločnosti Orange.

Predtým mBank či Telekom

Náš tip
Orange: Najpredávanejšie Android smartfóny za júl 2017

Tomáš Palovský prichádza z mBank, kde pôsobil tri roky ako PR manažér a hovorca. Z bankového sektora sa vracia do telekomunikačného, v ktorom PR kariéru pôvodne začínal. V rámci spoločnosti Orange bude mať na starosti nastavenie celkovej komunikačnej stratégie a vedenie oddelenia, pod ktoré spadá externá komunikácia, interná komunikácia, sociálne médiá a celkovo vzťahy s verejnosťou.

„Jednou z Tomášových hlavných úloh je potvrdenie vnímania Orangeu ako užitočného a starostlivého operátora, ktorý dokáže ucelene vyriešiť komunikačné potreby klientov. Verím, že na pozícii Corporate Affairs Managera zúročí svoje doterajšie skúsenosti z telekomunikačnej, ale aj finančnej oblasti a nadviaže na vysokú kvalitu našej komunikácie s verejnosťou,“ povedal Miloš Lalka, riaditeľ úseku komunikácie a značky Orange.

Vyštudoval informačnú vedu na Žilinskej univerzite. Novinársku kariéru začal v denníku SME na oddelení domáceho spravodajstva. Neskôr pôsobil v technologickom magazíne s názvom PCSPACE na pozícii editora a zástupcu šéfredaktora.

Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+