MojAndroid

Nový paušál Orange Go 1 € je dostupný už oddnes. Ide o nový hlasový paušál, v ktorom zákazník zaplatí len toľko, koľko pretelefonuje a preesemeskuje. Maximálne to môže byť suma 20 eur. Ak túto hranicu prekročí, aj napriek tomu nezaplatí viac, avšak telefonovať a esemeskovať môže aj naďalej.

Tento paušál je určený prevažne tým, ktorí paušál využívajú nepravidelne. Nemusia tak platiť mesačný poplatok v rovnakej výške aj v prípade, keď takmer vôbec netelefonovali. Výška poplatku sa odvíja od konkrétneho využitia služieb.

Orange Go 1 €

Orange Go 1 €: Viac ako 20 eur nezaplatíte

Mesačný poplatok nového paušálu za hlas a SMS je stanovený na 1 euro. Zákazníci s ním môžu mať istotu, že za svoju spotrebu za uplynulý mesiac nikdy nezaplatia viac ako 20 eur mesačne. V prípade, že zákazníci minú 20 eur na volania a správy v rámci Slovenska a v Európskej únie, môžu bezstarostne volať a posielať správy naďalej. Nebudú za ne pri dodržaní pravidiel používania platiť nič navyše. S hlasovým paušálom Go 1 € zákazníci platia v rámci Slovenska a Európskej únie za minútu odchádzajúceho hovoru iba 0,10 eur. Cena za SMS či MMS je v tej istej zóne 0,05 eur.

Dátovanie s Orange Go 1 €

Zákazníci si k novému paušálu môžu dokúpiť aj dátové balíky. Môžu tak urobiť kedykoľvek v rámci fakturačného obdobia. Na výber je z troch možností:

  • 200 MB za 1 €
  • 1 GB za 4 €
  • 2 GB za 6 €

Dátový limit pre deti

Flexibilným doplnkom k cenovému stropu je aj služba, ktorú ocenia predovšetkým rodičia – pre seba alebo svoje dieťa si môžu stanoviť dátový limit. Sami si určia, za koľko maximálne  si môže ich dcéra alebo syn dokúpiť dáta. Rodičia vďaka tomu nemusia limit pravidelne sledovať a peniaze tak majú stále pod kontrolou.

Orange Go 1 €

Čo na to konkurencia?

Napríklad 4ka ponúka za 20 eur mesačne neobmedzené volania, SMS aj dáta (max 300 GB), čo znie ako skvelá voľba. Pre tých, ktorí služby využívajú nepravidelne, je tu možnosť zakúpenia klasickej SIM karty s kreditom. 4ka si účtuje 4 centy za minútu hovoru a rovnakú cenu má aj jedna SMS.

Alternatívou môže byť aj Program Bez záväzkov od Telekomu. Je bez viazanosti a tiež platíte len za to, čo pretelefonujete. Minúta hovoru vás vyjde na 12 centov, esemeska stojí 6 centov. Za jeden MB dát zaplatíte 10 centov.

O2 Fér na faktúru je vlastne rovnaký program ako ten od Telekomu. Platíte len za to, čo pretelefonujete, avšak platba prebieha na faktúru. Cena za minútu hovoru je stanovená na 13 centov (po 1. minúte zadarmo do O2), SMS-ka vás bude stáť 6 centov. Za 1 GB dát zaplatíte 5 eur mesačne.

Náš tip
4G (LTE) sieť na Slovensku: Ktorý operátor má najlepšie pokrytie?
29.7.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+