MojAndroid

Spoločnosť HTC vás pozýva na prvé stretnutie ORANGE Android Roadshow 2014 do Košíc. Stretneme sa v sobotu 26.apríla 2014 v hoteli Double Tree by Hilton, kde predstaví novinku HTC One (M8). Vďaka prelomovému dizajnu, najnovšej verzii používateľského rozhrania HTC Sense 6, pokročilému fotoaparátu HTC Duo Camera a intuitívnej technológii Motion Launch, ponúkne HTC One (M8) bezkonkurenčný zážitok z používania smartfónu aj v roku 2014. Vyskúšať si ho budete môcť osobne vo svojich rukách a jeden z vás si tento špičkový smartfón odnesie so sebou domov.  Registrácia na akciu je zadarmo, máme posledné miesta voľné.

NAJLEPŠÍ JE TERAZ EŠTE LEPŠÍ: PREDSTAVUJEME NOVÝ HTC ONE (M8)

Spoločnosť HTC, globálny líder v oblasti inovácií a dizajnu, pre tento rok predstavuje dlho očakávaný smartfón HTC One (M8) – ďalší vývojový stupeň modelu HTC One (M7), ktorý od svojho uvedenia získal mnohé ocenenia. Pri uvedení na trh sa nový HTC One (M8) predstaví vo farbe Gunmetal Gray (bronzová šedá) s úplne novým rozhraním HTC Sense 6, celokovovou konštrukciou a funkciou Smart Sensor Hub, ktorá dokáže predvídať vaše potreby a využíva technológiu Motion Launch na zjednodušenie každodenných úloh. Nový fotoaparát s dvoma objektívmi umožňuje vytvárať kreatívne, profesionálne vyzerajúce fotografie a úžasné efekty a HTC BoomSound opäť definuje nový štandard kvality zvuku v kategórii smartfónov.

HTC One M8_PerLeft_Silver

Nádherný zvonka aj zvnútra

Spoločnosti HTC sa s modelom HTC One (M8) podarilo dosiahnuť novú úroveň dizajnu a kvality. Telo telefónu bolo prepracované tak, aby pôsobilo ešte impozantnejšie a zároveň prívetivejšie. Nádherná, trvácna a špičkovo spracovaná celokovová konštrukcia plynule prechádza do 5-palcového Full HD (1080p) displeja s ešte užšími okrajmi a mäkšími krivkami pre hladké a prirodzenejšie uchopenie. Spolu so štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 801 s taktom 2,3 GHz a najnovšou verziou operačného systému Android 4.4 KitKat, prináša nový HTC One (M8) úplne nové rozhranie HTC Sense 6, ktoré bude dostupné priamo v zariadení.

HTC One M8_Gunmetal_Silver_Gold

 

Nový HTC One (M8) prináša medzi mobilné zariadenia úplne nový rozmer záznamu obrazu. Ako prvý smartfón na svete ponúka kombináciu dvoch fotoaparátov (Duo Camera) s inovatívnou technológiou HTC UltraPixel, bleskom s dvomi LED diódami a záznamom videa vo vysokom rozlíšení (1080p), vďaka čomu dokáže vytvárať neuveriteľné fotografie za akýchkoľvek svetelných podmienok a špičkové video plné detailov. K dispozícii je zároveň širokouhlá predná kamera s rozlíšením 5 Mpix, pomocou ktorej možno jednoducho vytvárať kvalitnejšie autoportréty. Fotoaparát je okrem hlavného modulu HTC UltraPixel vybavený aj snímačom hĺbky, ktorý zachytáva detailné informácie o hĺbke fotografovanej scény a umožňuje tak aplikovať na vaše fotografie viac nádherných a kreatívnych efektov ako kedykoľvek predtým. Okamžite vytvárajte profesionálne vyzerajúce portréty zmenou zaostrenia snímky po jej zosnímaní pomocou funkcie UFocus alebo zvýraznite fotografovaný objekt zmenou pozadia s použitím kreatívnych efektov funkcie Foregrounder. Pomocou animácií funkcie Seasons môžete vašim najlepším fotografiám zasa dodať nádych jednotlivých ročných období.

Obal HTC Dot View – chráňte váš telefón v štýle retro

Ak chcete šiesty zmysel vášho smartfónu využiť naplno, funkciu Motion Launch môžete používať aj v kombinácii s obalom Dot View. Jednoducho dvakrát ťuknite na obal a môžete si zobraziť aktuálny čas, počasie, nové SMS správy, e-maily a hovory – to všetko bez toho, aby ste odokryli displej alebo sa ho dotkli. Vynikajúci telefón si zaslúži obal, ktorý ho nielen chráni, ale zároveň vylepšuje jeho inovatívne a špičkové funkcie. S optimalizovaným rozhraním HTC Sense 6 nový obal HTC Dot View chráni displej a zároveň zobrazuje notifikácie a informácie v retro štýle vo forme bodovej matice.

HTC One M8_PerLeft_Gold

HTC BlinkFeed – novinky pre vás priamo na domovskej obrazovke

Funkcia HTC BlinkFeed je teraz ešte intuitívnejšia, umožňuje nepretržitý posun pripomínajúci prácu s internetovým prehľadávačom, ponúka prispôsobiteľné okienka a nové usporiadanie, ktoré prezentuje články v čistej a ľahko čitateľnej podobe. Po predstavení novej súpravy SDK, ktorá umožňuje partnerom integrovať ich vlastný obsah, môžu používatelia ľahšie vyhľadávať mediálny obsah a prihlasovať sa na odber mediálnych zdrojov a okamžite vytvárať svoje vlastné informačné kanály na ľubovoľnú tému. Bez ohľadu na to, či vás zaujíma šport, film alebo nakupovanie, táto funkcia zabezpečí, že vždy dostanete tie najrelevantnejšie informácie. Vďaka funkcii News Bundles, ktorá spája všetky články a príspevky zo siete Twitter do jednej témy pre jednoduchšie čítanie, a viac ako 1 000 partnerom poskytujúcim obsah jasne zoradený do kategórií na jednej stránke, nebude sledovanie najzaujímavejších správ už nikdy jednoduchšie.

 

23.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+