MojAndroid

Ďalšie stretnutie Android fanúšikov a technologických nadšencov sa opäť blíži. Ak bývate v Bratislave alebo v okolí, príďte aj vy na ORANGE Android Roadshow 2014 v sobotu 14. júna 2014 do hotela DoubleTree By Hilton. Okrem zaujímavých aktivít a súťaží si budete môcť vyskúšať exkluzívne novinky a vypočuť zaujímavé prezentácie partnerov. Stále máte možnosť prihlásiť sa na akciu, účasť je zadarmo.

Exkluzívne novinky a TOP Androidy vo vašich rukách

Tento ročník bude zase o niečo zaujímavejší ako minulé roky. „Pripravili sme nové súťaže, oslovili stabilných ale aj nových partnerov. Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať všetky Android novinky vo svojich rukách,“ informujú organizátori Android Roadhow.

AndroidRoadshow-TOP-produkty-BA

Medzi TOP novinky budú dozaista patriť slúchadlá Creative, smartfóny HTC One (M8), LG G3, Nokia X, Samsung Galaxy S5,  Google Glass či ďalšie vychytávky. Po prvykrát sa v Bratislave predstaví aj horúca novinka LG G3 a Nokia X.

Program Bratislava

Po zastávkach v Košiciach a Žiline sa na vás tešíme už túto sobotu 14. júna 2014 v Bratislave v hoteli DoubleTree By Hilton. Nevieš, ako akcia vyzerá a čo máš od toho očakávať? Nevadí, pozri si fotky z našej akcie v Košiciach, v Žiline alebo kukni toto VIDEO. Aj v Bratislave začíname od 10:00 do približne 15:00 hod. Celý deň si budete môcť vyskúšať aj príslušenstvo pre Android, zahrať si Sphero gule, či odfotiť sa s Androidkom pre súťaž Lady Android. Tu je presný program a zoznam prednášok.

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Žilina

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Košice

Registrácia zadarmo

Ak vás zaujímajú technologické novinky, chcete vidieť a vyskúšať si naživo to najlepšie, čo výrobcovia s Androidom priniesli pre tento rok, určite príďte na Android Roadshow 2014. Registrácia a aj vstup na akciu je stále ZADARMO. Prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk. Ak ste fanúšik z Českej republiky, môžete sa prihlásiť na akciu aj do Čiech na stránke AndroidRoadshow.cz.

Navyše môžete na Android Roadshow vyhrať skutočne exkluzívne ceny: HTC One (M8), 3x Nokia X, Sony Xperia Z1 Compact a 10× navigácia Sygic. A to nie je všetko! Vyhrať môžete aj Auto roka 2014 – nový Peugeot 308 na víkend s plnou nádržou!

AndroidRoadshow-vyhry-BA

Príďte na stretnutie Android fanúšikov, vyskúšajte si najnovšie Android mobily a tablety a zabavte sa s najnovšími aplikáciami.

Partneri ORANGE Android Roadshow 2014

partneri Orange Android Roadshow 2014

 

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+