MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 vo Zvolene je už predo dvermi a my vám teraz prinášame ďalší dôvod, prečo by ste si nemali zvolenskú akciu nechať ujsť. V Hoteli Tenis sa stretneme už budúcu sobotu, 23. septembra a okrem noviniek z mobilného sveta tu na vás bude čakať aj virtuálna realita, ktorú prinesie Virtuálna Realita Banská Bystrica.

Fantastický zážitok a množstvo hier

Virtuálna Realita Banská Bystrica vznikla ako miesto, kde sa môžu stretávať všetci fanúšikovia počítačových hier a virtuálnej reality. Spoločnosť využíva najlepší headset na trhu – HTC Vive, ktorý sprostredkuje skutočne famózny zážitok. Návštevníci môžu hraním stráviť 30 minút, hodinu, alebo aj viac a vybrať si pritom môžu z veľkého množstva hier rôznych žánrov. Nechýbajú zážitkové hry typu horská dráha či podmorský svet, ale aj športové hry, kde sa zmeníte na futbalového brankára. Samozrejmosťou sú akčné hry, kde strieľate z luku či sa snažíte zastreliť všetkých zombiekov. V prípade záujmu je možné si techniku požičať na oslavu, teambuilding či iné podujatie vo vašom meste.

Spoločnosť VRBB sídli na Kapitulskej 12 v Banskej Bystrici. Ak ste sem niekedy zavítali, veľmi dobre viete, aký fantastický zážitok vás čaká. V opačnom prípade neváhajte a vyskúšajte virtuálnu realitu na Orange Android Roadshow 2017 celkom zadarmo od 10:00 do 16:00.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

15.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+