MojAndroid

Spoločnosť Samsung vás pozýva do Nitry na posledné tohtoročné stretnutie fanúšikov operačného systému Android – Orange Android Roadshow 2015. Už túto sobotu 28. novembra 2015 v hoteli Mikado sa počas prednášky dozviete niečo viac o inteligentných hodinkách Gear S2Gear S2 classic a budete mať príležitosť vyskúšať si smartfón Galaxy S6 edge+, či zariadenie pre virtuálnu realitu Gear VR.

Registrácia a vstup sú ZADARMO! Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.androidroadshow.sk. Tešíme sa na vás!

registrovat sa

Prihlasovanie na akciu stále prebieha, registrovať sa môžete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

Samsung Gear S2

Inteligentné hodinky Samsung Gear S2 sú k dispozícii v športovej alebo klasickej verzii. Kruhová luneta hodiniek je vyrobená z nerezovej ocele a maximálne zjednodušuje ich ovládanie. Oba modely vynikajú výkonným procesorom, operačným systémom Tizen, batériou s dlhou výdržou a možnosťou bezdrôtového nabíjania a tiež displejom s vysokým rozlíšením. Vďaka širokej ponuke aplikácií a príslušenstva je možné hodinky prispôsobiť osobným potrebám aj vkusu. Gear S2 okrem iného pomáhajú s udržaním dobrej fyzickej kondície. Vďaka 24-hodinovému záznamu denných činností a motivačným upomienkam má ich majiteľ neustály prehľad o svojich aktivitách. Súčasťou je napríklad aj prehľad o príjme vody a kofeínu. Vďaka dostatočne veľkému úložisku Samsung Gear S2 je možné do hodiniek nahrať až 300 skladieb. Po synchronizácii s telefónom tak má majiteľ svoj obľúbený playlist vždy po ruke. A to aj v prípade, že si vyrazí zabehať a telefón nechá doma. Prepínanie skladieb počas prehrávania, rovnako ako približovanie mapy prebieha jednoducho otočením lunety na ciferníku.

samsung-gear-s2

Samsung Galaxy S6 edge+

Naposledy predstavená vlajková loď spoločnosti Samsung, smartfón Galaxy S6 edge+, spája formu a funkčnosť prostredníctvom špičkových funkcií, vrátane najlepšej zobrazovacej technológie, unikátneho a na oboch stranách zakriveného displeja, najpokročilejšieho fotoaparátu pre dokonalé fotografie a videá či najmodernejšieho rýchleho nabíjania bezdrôtovo aj cez kábel. To všetko poháňa neuveriteľne výkonný procesor. S rozšírenou pamäťou 4 GB RAM dokáže ponúknuť najvyššiu kapacitu a výkon na trhu, ktorý používateľom prináša doteraz najrýchlejší multitasking, zaistí aktuálne spravodajstvo aj pohotový prístup na sociálne siete a v neposlednom rade umožní hranie graficky náročných hier bez akéhokoľvek oneskorenia.

Samsung Galaxy S6 edge+

Ak sa chcete o oboch „nadupaných“ novinkách dozvedieť viac a zároveň si ich vyskúšať, neváhajte, a príďte do Nitry už túto sobotu.

26.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+