MojAndroid

Už túto sobotu sa na akcii Orange Android Roadshow 2015 v Nitre v priestoroch hotela Mikado stretnú fanúšikovia mobilných zariadení a technológií všeobecne. Návštevníci si budú môcť vyskúšať najväčšie novinky Android smartfónov, tabletov, príslušenstva a najnovších technológií zo segmentu mobilných zariadení. Chýbať nebudú ani exkluzívne novinky, ako Nexus 5X alebo najnovšie hodinky Moto 360 II. Využite poslednú príležitosť a registrujte sa zadarmo na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

registrovat sa

Program v Nitre:

program nitra

Každý účastník má šancu vyhrať skvelé ceny

Každý účastník nitrianskej Orange Android Roadshow 2015 získa bezplatne časopis Android Magazín. Po predstavení noviniek sa budú po prednáškach žrebovať výhercovia atraktívnych cien. Hrá sa už tradične o 10 navigácií Sygic, či smartfón Caterpilar CAT S50. Volkswagen venuje jednému výhercovi najnovší Passat na týždeň s plnou nádržou.

vyhry roadshow

Zdroj: tlačová správa

23.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+