MojAndroid

Obľúbené stretnutie fanúšikov mobilných zariadení a Androidu Orange Android Roadshow 2015 pokračuje hlavnom meste Slovenska, v Bratislave. Návštevníci si budú môcť vyskúšať najväčšie novinky na poli Android smartfónov, tabletov, príslušenstva a najnovších technológií zo segmentu mobilných zariadení. V Bratislave sa stretneme  23. mája 2015 o 10. hod a to v priestoroch Vodárenskeho múzea. Tešíme sa na všetkých fanúšikov, prihlasovanie na akciu je oficiálne spustené, registrovať sa môžete ZADARMO na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

registrovat sa

Najlepšie a najnovšie zariadenia vo vašich rukách

Tento ročník je znova o niečo zaujímavejší ako tie minulé. Pripravili sme si pre vás viac technologických noviniek, ďalšie súťaže a oslovili stabilných, ale aj nových partnerov. Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať všetky Android novinky vo vlastných rukách. Za všetky spomenieme najmä novinku Acer Liquid Jade Z, slúchadlá Creative, HTC One (M9), Lenovo P90, Samsung Galaxy S6 a S6 Edge, Google Glass a mnohé iné vychytávky. Nebudú chýbať ani produkty s hardvérom od značky Intel alebo bezpečnostné riešenia od slovenského ESETu.

Každý účastník má šancu vyhrať skvelé ceny

Každý účastník bratislavskej Orange Android Roadshow 2015 získa bezplatne najnovšie vydanie nášho periodika Android Magazín. To však nie je všetko. Po predstavení hardvérových a softvérových noviniek na prednáškach prítomných výrobcov budeme žrebovať výhercov atraktívnych cien. Hráme už tradične o 10 navigácií Sygic, či ďalšie ceny, ktoré odhalíme priamo na akcii. A to nie je všetko. Náš partner Volkswagen venuje jednému z vás najnovší Passat na týždeň s plnou nádržou.

Orange Android Roadshow výhry

Kde sa stretneme ďalej?

Prvé stretnutia Orange Android Roadshow 2015 už máme naplánované. Po Košiciach a Bratislave sa s vami stretneme najbližšie v Žiline.  Ak ste z týchto miest alebo ich okolia, už teraz sa môžete zadarmo prihlásiť. Presné termíny sú:

  • Žilina – hotel Holiday Inn – sobota 13. júna 2015
  • Poprad – hotel Aqua City – sobota 26. septembra 2015
  • Banská Bystrica – hotel Dixon – 31. októbra 2015
  • Nitra – hotel Mikado – 28. novembra 2015

Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť termíny. Prípadné zmeny vám pritom oznámime na stránke AndroidRoadshow.sk a MojAndroid.sk.

Tešíme sa na všetkých čitateľov a fanúšikov systému Android.

Redakcia portálu MojAndroid.sk a partneri Orange Android Roadshow 2015

Partneri akcie:  

  • Hlavní partneri: Acer, Creative, Eset, HTC, Intel, Lenovo, Samsung, Tatra banka
  • Partneri: Lajka, Sygic, Sweetchoice, Tiger, Volkswagen, Sli.do
  • Mediálni partneri: Android Magazín, Centrum.sk, Pricemania.sk, Rádio Expres

partneri OAR 2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+