MojAndroid

Nie je to tak dávno čo Orange informoval o rozširovaní svojej 4G siete do ďalších miest, vrátane Dunajskej Stredy, Lučenca a Michaloviec. V tom čase sa pokrytie LTE sieťou Orangeu v percentách počítalo na 32%. Dnes však mobilný operátor informoval o ďalšom rozširovaní, vďaka ktorému pokrýva 4G signálom už 33% obyvateľstva Slovenska. Najnovšie môžu 4G od Orangeu využívať zákazníci v Ružomberku, Kolárove, Stupave a Vysokej pri Morave. Výhody 4G siete Orangeu sú tak už dostupné celkovo v 31 slovenských mestách a 7 obciach.

Orange okrem 4G ponúka aj rýchly internet prostredníctvom 3G. Sieťou tretej generácie v súčasnosti operátor pokrýva 138 miest a 1392 obcí na Slovensku,  čo predstavuje už 91,1 % populácie SR. 

Zdroj: Orange

13.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+