MojAndroid

Po operátorovi O2 ponúka bonus za prenesenie čísla aj Orange. Zákazník, ktorý si prenesie svoje číslo od konkurencie do Orangeu, si môže uplatniť 150 eurový bonus spôsobom, ktorý si vyberie. Prvým spôsobom je využiť ho ako extra dotáciu na nový mobilný telefón, ktorú môže uplatniť v plnej výške hneď pri aktivácii paušálu. Druhým spôsobom je možnosť využitia vo forme zľavy na mesačnú faktúru, ktorú získa ku ktorémukoľvek Ideálnemu paušálu aj bez viazanosti s fakturáciou od 5,01 eur alebo s viazanosťou s fakturáciou od 10,01 eur. Zľavu 150 eur Orange zákazníkovi rozpočíta na nasledujúcich 30 mesiacov a každý mesiac mu časť bonusu vo forme 5 eur odpočíta z jeho mesačnej faktúry. Rovnaká ponuka platí aj pre zákazníka so Šikovnou voľbou s nulovým mesačným poplatkom.

orange-logo

Náš tip
O2: 150 eur za prenos čísla do konca decembra

Vzájomné volania zadarmo

Bonus vo výške až 150 eur dostane aj súčasný zákazník Orangeu, ktorý v rámci programu Odporuč Orange privedie k operátorovi nového zákazníka. Stačí, ak sa verný zákazník zaviaže na Ideálny paušál s mesačným poplatkom nad 25 € a nový zákazník bude dosahovať minimálnu výšku faktúry 10 € mesačne. Okrem finančného bonusu obaja navyše získajú aj vzájomné volania úplne zadarmo.

Vzájomné volania bez ďalších poplatkov môže získať zákazník, ak si prenesie svoje číslo do Orangeu k svojim známym. Bezplatné volania si môžu užívať až 5 známi navzájom po dobu 24 mesiacov od prenesenia čísla, pričom aspoň jedno portované číslo musí byť s mesačným poplatkom minimálne 10 €.

Tieto nové ponuky sú v platnosti od 27. novembra.

Zdroj: tlačová správa Orange

28.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+