MojAndroid

CyanogenMod je jeden z najväčších vývojárov alternatívnych ROM pre smartfóny, no niekedy sa stáva, že funkcie od výrobcov chýbajú. Teraz sa spoločnosť OpenDESIGN chce zamerať na to, aby sa funkcie, ktoré sú populárne a obľúbené u oficiálnych ROM výrobcov, dostali aj do ROM CyanogenMod 9

Stránka skupiny OpenDESIGN hovorí, že najnovšie funkcie z najnovších telefónov budú dostupné pre všetkých. Budú „vytvorené od základov nanovo a čoskoro budú dostupné“. Ak teda máte pocit, že práve ten váš telefón je menej podporovaný, ako najnovšie modely, aj na staršom zariadení si tak budete môcť užívať novinky z high-end zariadení. Stačí ak je vaše zariadenie podporované tímom vývojárom a umožňuje nahranie najnovšej verzie ROM s Androidom 4.0, CyanogenMod 9.

Momentálne je projekt zatiaľ v plienkach, a ak sa cítite ako vývojár na to, že by ste mohli v tomto projekte byť nápomocní, môžete sa pridať na TOMTO LINKU. Projekt privíta aj akúkoľvek finančnú podporu. Všetky nové funkcie a rozšírenia budú pridané do CM9.

Zdroj, foto: OpenDESIGN

11.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+