MojAndroid

Občas si prajeme, aby sme mohli do svojho smartfónu pridať funkciu, ktorá nám tam naozaj chýba. Často sa môže stať, že máme super nápad na funkciu, ktorá by obohatila nielen nás, no k výrobcovi sa len sotva dostane takýto nápad. OnePlus to ale berie inak a dáva svojim používateľom možnosť podieľať sa na vývoji novej verzie OxygenOS. Najlepší nápad bude navyše odmenený veľmi štedro.

Značka zameraná na používateľov

OnePlus je jednou z novších značiek, ktoré sa ale za krátky čas vypracovali medzi top výrobcov ako Samsung a Huawei. Začínali s modelmi nazývanými “zabijaci vlajkových lodí”, ktoré sa ale časom zmenili na naozaj dobré smartfóny s nekompromisným pomerom cena/výkon.

Telefóny OnePlus sú dnes radené medzi jedni z najlepších
Telefóny OnePlus sú dnes radené medzi jedni z najlepších

Zdá sa, že jedným z kľúčov k úspechu je aj to, ako OnePlus počúva používateľskú spätnú väzbu a dodáva aj rýchle aktualizácie. No a prístup k spätnej väzbe sa rozhodol posunúť na vyššiu úroveň práve vďaka novej výzve #PMChallenge, o ktorej sa môžete viacej dočítať na tomto odkaze.

Nebude to len o myšlienke, ale aj o vypracovaní

Ak ste si mysleli, že výzva spočíva v tom zaspamovať Twitter výrobcu OnePlus vášho úžasného nápadu, budete sklamaný. Bude to totiž o niečo náročnejšie. Najprv je nutné zodpovedať na tieto otázky:

  • Kto sú používatelia?
  • Aká je navrhnutá funkcia?
  • Aká je hodnota používateľa?
  • Ak v odvetví inteligentných telefónov existujú porovnateľné funkcie, ako je vaša navrhnutá funkcia lepšia?
Aj vy máte možnosť vďaka výzve #PMChallenge prispieť vlastnou funkciou do OxygenOS
Aj vy máte možnosť vďaka výzve #PMChallenge prispieť vlastnou funkciou do OxygenOS

Ak tomu ešte chcete pridať na hodnote, odporúčame urobiť aj toto:

  • Vysvetlite logiku tohto produktu a ako chcete, aby sa implementoval
  • Zahrňte pokyny a podrobnosti pomocou diagramových schém
  • Nakreslite každú obrazovku a zobrazte tok obrazovky na obrazovku.

Takýmto spôsobom sa zapojíte do výzvy. Tá trvá až do 22. februára 2019. Výherná funkcia bude predstavená na v marci a okamžite sa na nej začne pracovať. A aká je vlastne cena?

Výherca získa možnosť zúčastniť sa predstavenia OnePlus, pravdepodobne pôjde o model OnePlus 7. Ten aj neskôr dostane. Na predstavení môže byť vo VIP časti hostí. Letenky, cesta a ostatné náklady by mali byť súčasťou výhry. Podrobnejšie podmienky si môžete prečítať na tomto odkaze a inšpiráciu v nápadoch ostatných zapojených ľudí môžete hľadať tu.

Výherca sa bude môcť zúčastniť predstavenia OnePlus 7
Výherca sa bude môcť zúčastniť predstavenia OnePlus 7

Plánujete sa zapojiť? Motá sa vám hlavou už dlhšie dobrý nápad na novú funkciu pre nadstavbu smartfónu? Napíšte nám o tom do diskusie pod článok a ak sa nebojíte výziev, určite sa do tejto zapojte!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Všetko, čo je nové v OxygenOS s Androidom 9.0 Pie
Náš tip
Unikli prvé fotografie pripravovaného modelu spoločnosti OnePlus. Pozeráme sa na OnePlus 7?
8.2.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+