MojAndroid

Čínsky výrobca OnePlus spustil predaj svojho najnovšieho smartfónu OnePlus 5T len pred pár dňami. Napriek tomu zaznamenal skutočne úspech, keď sa zariadenie stalo ich najrýchlejšie sa predávajúcim smartfónom vôbec. K populárnej akcii Black Friday sa však výrobca postavil trochu svojsky.

Náš tip
OnePlus 5T nemá certifikáciu IP 68. Obsahuje však vodotesné prvky
Náš tip
OnePlus nebude na svojich telefónoch s Oreom podporovať rýchle aktualizácie Androidu

OnePlus a Black Friday

Väčšina výrobcov smartfónov prináša šokujúce zľavy, ktoré vás presvedčia o kúpe práve ich zariadenia. OnePlus si však ide vlastnou cestou. Výrobca tvrdí, že chce dodávať svoje zariadenia za spravodlivé ceny počas celého roka. Takisto na oficiálnej stránke píše, že za plnú a spravodlivú sumu si zákazník kupuje najlepší smartfón, aký dokázali doteraz vyrobiť.

OnePlus sa tak zúčastní akcie Black Friday len symbolicky, keď zníži ceny nového zariadenia len o jeden cent. Práve z vyššie spomínaného dôvodu výrobca nepristúpil k obrovským výpredajovým zľavám. OnePlus 5T sa začal predávať vo verzii 64 GB za sumu 499 eur a vo verzii 128 GB za sumu 559 eur. Počas akcie Black Friday tak tieto sumy poklesnú na hodnotu 498,99 eur resp. 558,99 eur.

Náš tip
Slováci okopírovali známu reklamu od OnePlus, Emily Ratajkowski vystriedala Andrea Verešová

Aby sme však neostali len pri negatívnych informáciách, výrobca ponúka svoju rýchlu nabíjačku Dash Charger pri príležitosti akcie Black Friday v zľave 50%. Cena nabíjačky tak klesne z pôvodných 34,50€ na približne 17 eur. Ide o dobrú správu najmä pre tých používateľov, ktorí potrebujú náhradnú nabíjačku na svoj smartfón OnePlus do kancelárie či do auta.

Náš tip
Odolá OnePlus 5T nožu, ohnutiu alebo ohňu? | VIDEO

Nevadí vám prístup výrobcu OnePlus? Priali by ste si zariadenia OnePlus vo väčšej Black Friday zľave? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gsmarena

24.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+