MojAndroid

Slovenský výrobca ohrievačov vody Tatramat spustil v novembri internetovú kampaň s modelkou Andreou Verešovou. Tá v dvojminútovom videu vysvetľuje ako produkt firmy Tatramat ušetrí teplú vodu. Človeku, ktorý pozná reklamy výrobcov telefónov, neujde pri pozeraní podobnosť s reklamou od spoločnosti OnePlus pre britský trh z januára tohto roku.

Ako vzniká teplá voda a ako sa dá ušetriť na jej ohreve? Odpoveď na tieto otázky a mnoho ďalšieho vám vo videu prezradí Andrea Verešová.Prečítajte si viac o tepelných čerpadlách na: bit.ly/tepelne-cerpadla-tatramat

Zveřejnil(a) Tatramat – ohrievače vody dne 31. říjen 2017

V nej svetoznáma modelka Emily Ratajkowski v šedom tričku a modrých džínsoch pred bielym pozadím za pomoci červených animovaných popisov vysvetľuje fungovanie nabíjania v mobilných zariadeniach za pomoci voltov, ampérov, napätia, prúdu a tepla. Následne predstaví technológiu nabíjania Dash Charge od spoločnosti OnePlus a jej výhody oproti konkurencií ako rýchlejšie nabíjanie bez vysokého zahrievania zariadenia. Na Youtube mala reklama 5 miliónov pozretí a celkovo je to druhá najsledovanejšia reklama spoločnosti OnePlus.

Reklamu pre spoločnosť Tatramat urobila agentúra Visibility. Tá do šedého trička a džínsov obliekla modelku Andreu Verešovú, červené animované písmo pred bielym plátnom nahradila modrým a prednášku o nabíjaní batérií vymenila za prednášku o zohrievaní vody s výhodami produktu Tatramat. Agentúra pre server Marketing a Média síce priznala podobnosť reklám, ale odmietla očividné kopírovanie.

Zdroj: MaM

23.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+