MojAndroid

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako funguje technológia rýchleho nabíjania? Prečo ju nepoužívajú všetci výrobcovia a ako sa jednotlivé technológie od seba odlišujú? V poslednej dobe sa ich objavilo toľko, že vyznať sa medzi nimi skutočne nie je jednoduché.

Náš tip
OnePlus 3: Keď najlepšie nemusí byť aj najdrahšie | RECENZIA

Mohol by som vám teraz začať vysvetľovať, akú úlohu tu zohráva napätie a prúd, ako je potrebné regulovať teplotu zariadenia a používať pritom podobné technologické termíny. Väčšinu z vás by to ale uspalo ešte skôr, ako by ste dočítali prvú vetu. Našťastie, je tu niekto, kto celú problematiku vysvetlí oveľa… atraktívnejšie.

Volty, ampére, napätie, prúd, teplo a všetko ostatné vysvetlí známa herečka, ktorá je tiež fanúšikov technológií. Spojila sa so spoločnosťou OnePlus, aby predstavila ich technológiu rýchleho nabíjania Dash Charge. Okrem iného sa dozviete aj to, prečo je pre toto nabíjanie potrebné používať priloženú nabíjačku od OnePlus a prečo hrá svoju úlohu aj samotný kábel.

Zdroj: OnePlus (YouTube) via Android Central

4.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+