MojAndroid

Dvojica smartfónov čínskeho výrobcu OnePlus dostávajú novú softvérovú aktualizáciu. Ide konkrétne o zariadenia OnePlus 5 a OnePlus 5T. Oba smartfóny dostanú nový systém vo verzii Android 8.1 Oreo, aprílovú bezpečnostnú aktualizáciu a viacero ďalších vylepšení v rámci prostredia od výrobcu.

Náš tip
OnePlus 5: Výhodný Číňan s chybami | RECENZIA

OnePlus 5 a OnePlus 5T

Okrem spomínaných noviniek budú k dispozícii aj nové gestá (len pre model 5T), herný režim, ktorý bude obsahovať aj svoju úspornú zložku a adaptívny jas v prípade pozastavenia či ďalšie vylepšenia cielené práve pre mobilných hráčov. Zaujímavosťou je pridanie “tagov” pre kategórie v rámci vyhľadávania v menu s aplikáciami či automatické priradenie názvu priečinkov podľa určitej kategórie.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu OnePlus 5T.
Náš tip
OnePlus 5T: Veľa muziky za málo peňazí | Recenzia

Informácia o novej aktualizácii sa objavila na fórach čínskeho výrobcu OnePlus. Samotná OTA aktualizácia bude distribuovaná vo viacerých vlnách a tak je možné, že sa celosvetovo rozšíri v najbližších dňoch. Aktualizáciu môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Dostali ste už novú softvérovú aktualizáciu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.4.2018
Zdroj: androidandme

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+