MojAndroid

Niečo vyše dvoch týždňov pred predstavením novej vlajkovej lode spoločnosti OnePlus sa predstavitelia čínskeho výrobcu zúčastnili AMA na Reddite, kde sa ich fanúšikovia mohli pýtať rôzne otázky a na niektoré z nich následne predstavitelia spoločnosti aj odpovedali. Vďaka tomu sme sa dozvedeli rôzne nové fakty o pripravovanej vlajkovej lodi OnePlus 2 ešte pred jej samotným predstavením.

oneplus-2-info-cover

Už teraz máme potvrdené, že OnePlus 2 bude mať menšie rozmery, ako jeho predchodca. Na obrázku vyššie sa totiž novinka skrýva pod vlaňajšou vlajkovou loďou a ako môžeme vidieť, nevytŕča ani kúsok. Aj napriek tomu ale ponúkne nový smartfón väčšiu batériu s kapacitou až 3 300 mAh, čo je vždy veľmi vítaná správa. Okrem toho sme sa dozvedeli aj to, že pri príprave nového smartfónu bol kladený veľký dôraz na fotoaparát zariadenia. Hoci neboli uvedené žiadne detaily, vieme, že OnePlus 2 by mal ponúknuť nejaké vychytávky, ktorými sa bude chcieť odlíšiť od konkurencie.

Ďalej bolo potvrdené, že budú existovať dve verzie smartfónu – jedna pre USA a jedna pre Európu s tým rozdielom, že podporované budú iné frekvencie mobilných sietí. Hoci to ešte nie je potvrdené, pravdepodobne nebude OnePlus 2 podporovať bezdrôtové nabíjanie. Fanúšikovia sa pýtali aj na pozvánkový systém, no predstavitelia spoločnosti odpovedali veľmi neurčito. Povedali iba, že uprednostňovaní budú tí zákazníci, ktorí podporili spoločnosť v jej začiatkoch. To v preklade zrejme znamená, že prednosť dostanú majitelia OnePlus One, no žiadne bližšie informácie o tom, ako sa bude novinka predávať, nemáme.

Zdroj: Reddit via phandroid

10.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+