MojAndroid

Fanúšikovia futbalu sú už isto-iste netrpezliví. Dnes to celé vypukne, európsky šampionát vo futbale s účasťou najlepších európskych reprezentácií sa začína dnes, 8. júna a vyvrcholí veľkým finále 1. júla 2012.

UEFA v spolupráci so spoločnosťou Orange, ktorá je jedným z hlavných sponzorov podujatia, pripravili spoločne pri príležitosti šampionátu, oficiálnu aplikáciu UEFA EURO 2012, po ktorej nainštalovaní nebudete naozaj nič iné potrebovať. Oficiálna aplikácia UEFA EURO 2012 Orange poskytuje skutočný, plný servis, ktorý si užijú nielen fanúšikovia futbalu.

Aplikácia UEFA EURO 2012 v spolupráci so spoločnosťou Orange prináša množstvo správ priamo zo zákulisia šampionátu, videá a fotografie. To všetko je, samozrejme v slovenčine. Jednotlivé zápasy môžete sledovať priamo v mobile v podobe textového servisu. Aplikácia je prepojená aj so sociálnou sieťou Facebook, kde môžete sledovať aktuálne dianie na oficiálnej stránke UEFA.

Nechýba kompletný tabuľkový servis a rozpis zápasov spolu s jednotlivými zostavami. Pri zápasoch si môžete zvoliť svoj obľúbený tím a notifikácie, ktoré vás upozornia na góly, časy zápasu, ako začiatok, koniec alebo polčas. Upozornenie môžete dostať aj po zápase keď budú dostupné zostrihy, videá a správy.

Nechýba navigácia a sprievodca po jednotlivých miestach šampionátu vo výnimočnom spracovaní.

Taktiež sa v aplikácii môžete dostať do zóny pre fanúšikov, kde si môžete stiahnuť pozadia ako tapety do mobilu alebo počítača.Nechýba tu možnosť zaobstarania si samolepiek alebo vyskúšať si súťaž o lístky na šampionát v podobe doplnkovej aplikácie „Orange supporter´s cup“.

Aplikácia Supporter´s Cup je hravou aplikáciou, vhodnou na odbúranie stresu zo zápasov EURO 2012, pri ktorej môžete vyhrať naozaj hodnotné ceny, alebo sa priamo zúčastniť na šampionáte. Odporúčame sa prihlásiť prostredníctvom registrácie. Po spustení na vás čaká aplikácia, pri ktorej musíte počas vybraného zápasu triasť telefónom a vytvoriť naokolo seba čo najväčší hluk. Čím viac, tým lepšie.

Aplikáciu vytvorenú v spolupráci so spoločnosťou Orange – UEFA EURO 2012 – považujeme za jednu z najviac vydarených aplikácií so zameraním sa na určitú akciu. Poskytuje skutočný „full service“, ktorý sa hodí nielen fanúšikom pred televíznymi obrazovkami, ale aj všetkým tým, ktorí sa rozhodli vycestovať na šampionát EURO 2012 do Poľska alebo na Ukrajinu.

 

Official UEFA EURO 2012 app
UEFA.com
Verzia 2.0 (2. 6. 2012)
Veľkosť 5,0 MB
2.0+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia UEFA EURO 2012 Orange

8.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+