MojAndroid

Na Google Play Store nájdete pre Android niekoľko pokročilých office aplikácií, ktoré vám značne zjednodušia vytváranie dokumentov nielen na tabletoch ale aj na smartfónoch – sú to napríklad Quickoffice ProThinkFree Office Mobile, DocumentsToGo a nakoniec aj OfficeSuite Pro 5. Všetky tieto aplikácie majú spoločnú jednu vec a tou je vysoká nákupná cena. Preto 80% zľava na aplikáciu OfficeSuite Pro určite poteší nejedného z vás. Pôvodná cena aplikácie bola až 11,5€, teraz ju kúpite za príjemných 2,24€. Akcia trvá do 4.apríla.

OfficeSuite Pro 5 ponúka funkcie pre editovanie, prehliadanie a zdieľanie Microsoft office dokumentov typu Word, Excel a Powerpoint. Podporované je aj čítanie dokumentov vo formáte PDF. Aplikácii nechýba vstavaný prehliadač súborov a ani podpora cloudových služieb Google Docs, Dropbox a Box. Používateľské prostredie je prispôsobené pre tablety ale aj smartfóny.

Podporované formáty:

  • Microsoft Office 97 až 2010- DOC, DOCX, RTF, TXT, LOG
  • Microsoft Office 97 až 2010- XLS, XLSX a CSV
  • Microsoft Office 97 až 2010- PPT, PPTX, PPS a PPSX
  • PDF, EML, ZIP
  • Outlook EML súbory

 

OfficeSuite Pro 5 + (PDF & HD)
Mobile Systems
Verzia Závisí od zariadenia (6. 2. 2012)
Veľkosť Závisí od zariadenia

2,24 €
3.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+