MojAndroid

Dnes si sme si pre vás na obednú prestávku pripravili tip na hru, ktorá by mohla zaujať všetkých nadšencov rýchlych aut a zbraní. Death Rally teda prináša spojenie pretekov rýchlych áut s dávkou adrenalínu spôsobenú zbraňovým arzenálom, ktorý máte k dispozícii. Hra je dostupná na Google Play rok po tom, ako bola vydaná pre iOS a odvtedy si získala celosvetovú popularitu a viac ako 5 miliónov hráčov po celom svete. Hra Death Rally je dostupná zadarmo po neobmedzenú dobu, no ponúka aj vstavaný obchod, kde si môžete zakúpiť ďalšie vylepšenia pre svoje auto. Vašou úlohou je v hre vyhrať preteky a zničiť čo najviac svojich nepriateľov. K tomuto účelu môžete použiť akékoľvek dostupné prostriedky. Na výber sú samozrejme aj rôzne missie.

Hra má výbornú hrateľnosť a kvalitnú grafiku. Autíčko ovládate dvoma joystickmi priamo z displeja. Jeden slúži na ovládanie zrýchlenia a pohybu do strán, druhým spustíte streľbu na svojho nepriateľa. Stačí chvíľa a na ovládanie si úplne zvyknete. Na výber sú tiež dva rôzne pohľady a niekoľko nastavení pre voľbu umiestnenia ovládania alebo hlasitosti zvukov. Hra pre svoje fungovanie vyžaduje operačný systém Android vo verzii minimálne 2.2, podporu multitouch, grafickú akceleráciu OpenGL ES 2.0 a procesor kompatibilný s ARM v7. Hru stiahnete na Google Play Store.

 

Death Rally FREE
Remedy Entertainment
Verzia 1.1.2 (18. 4. 2012)
Veľkosť 49 MB
2.2+

Zadarmo
23.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+