MojAndroid

Ak aj vy patríte medzi fanúšikov Android hier založených na logike, tak by vás titul RuniK mal zaujať. Ide o akési spojenie hier ako Jewels či Bubble Breaker, ktoré však prináša novinku – runy. Okolo nich sa točí celý gameplay a všetky levely. O čom táto hra je a čo hráčom ponúka, si povieme v ďalšej časti nášho seriálu Obedná prestávka.

runik

Android hra RuniK je výborne spracovaný logický titul, ktorý prevetrá nielen vaše mogové závity, ale aj rýchle reakcie vašich prstov. Vaša úloha v tejto hre je veľmi jednoduchá, a to označiť naraz čo najväčšiu skupinu rún jedným dotykom a dvojdotykom túto skupinu rún odstrániť. Čím viac rún v skupine označíte, tým viac bodov získate. To však vôbec nie je všetko!

runik-2 runik-1

Okrem zbierania rún sa musíte sústrediť aj na to, aby ste ich z plochy v danom leveli odstránili čo najviac. V hre na vás čaká aj niekoľko bočných úloh a zhruba 25 výziev, ktoré popri zbieraní rún musíte splniť. Okrem toho hráte aj na najvyššie skóre, ktoré si neskôr môžete porovnať s vašimi priateľmi, či medzi hráčmi celosvetovo. Hra ponúka jednoduchú, no pritom veľmi pekne spracovanú a farebnú grafiku a tešiť sa môžete aj na zvuky, ktoré dotvárajú atmosféru tejto hry.

runik-3 runik-4

Ak sa vám titul RuniK zapáčil a ste fanúšikmi logicky založených hier, neváhajte a využite náš widget nižšie. Táto hra je na Google Play Store dostupná bezplatne, takže vám v jej nainštalovaní a vyskúšaní nič nestojí. Prajeme príjemné hranie!

11.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+