MojAndroid

Slovenská spoločnosť Binarts predstavila na Google Play Store svoju vlastnú Android hru. Tá nesie názov Red Port a ide o Android port klasickej doskovej hry, ktorá si žiada logické myslenie a šikovné prsty. Váš cieľ v tejto hre je veľmi jednoduchý – musíte dostať červený diel na pole zvané Red Port.

Ak ste aj vy fanúšikmi logických hier, určite nepreskočte tento diel nášho seriálu Obedná prestávka. Slovenská Android hra Red Port totižto logickou hrou je, a okrem toho ponúka aj veľmi jednoduchý princíp, ktorý pochopí snáď každý. Hracie pole pripomína tvarom včelí plát. S dielmi na poli môžete pohybovať len po diagonálach a vašou úlohou je premiestniť všetky diely tak, aby ste dostali ten červený do Red Portu v pravo dole. Hra ponúka 60 levelov rozdelených podľa obtiažnosti, takže to ku koncu nebude také ľahké, ako ste si mysleli. Z nastavení hry sú dostupné len zvuky a hudba, ktoré si môžete vypnúť alebo zapnúť a následne si môžete vybrať jeden zo 60 levelov v 5 kategóriách, bez nutnosti prejdenia predošlých levelov.

    

Slovenská Android hra Red Port je dostupná na Google Play Store úplne bezplatne, preto neváhajte a dajte tejto jednoduchej logickej hre šancu aj vy. Odkaz na stiahnutie už tradične nájdete na konci článku.

17.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+