MojAndroid

Dnes sa v našom pravidelnom seriáli o Android hrách budeme venovať hre, ktorá si v rôznych podobách vybudovala na internete mnoho fanúšikov. Jej názov je Dr. Parking 2 a ide o druhé pokračovanie veľmi zaujímavej hry, ktorá sa venuje parkovaniu áut. Parkovanie áut, tak ako ste naň z internetových hier zvyknutí, je v tejto hre spracované peknou grafikou, ktorá však miestami pôsobí amatérsky. To však z hrateľnosti tejto hry nič neuberá a preto sa určite nenechajte odlákať od hry, ktorá vám poskytuje nielen zážitok z parkovania, ale napríklad aj z editovania vlastných levelov. Na začiatku si môžete vybrať, ktorý typ vozidla chcete pri parkovaní ovládať, na výber máte z malého osobného automobilu, klasického osobného automobilu, nákladiaku alebo autobusu. Po zvolení vozidla vám už nestojí v ceste nič a môžete sa pustiť do parkovania!

  

Ovládanie v tejto hre je spracované veľmi dobre, ovládacie prvky nájdete po stranách obrazovky. Toto ovládanie bolo vytvorené pre obe ruky, preto inak ako na šírku telefón ani neotáčajte. Na ľavej strane nájdete pedál rýchlosti a brzdu, vpravo nájdete volant, ktorý sa otáča na základe vašich pohybov po ňom a 3 stupne prevodovky (odspodu) – dopredu, neutrál a spiatočka. Každý jeden level je kompozične rozložený inak, preto budete musieť auto zaparkovať vždy na nejaké nové miesto. Kým si na ovládanie zvyknete, budete prechádzať len ľahšie levely, no po pár leveloch prichádza aj parkovanie do radu stojacich vozidiel a iné miesta, na ktoré vaše auto musíte zaparkovať. Parkovanie s týmto ovládaním je však veľkou zábavou a určite si ho užijete na nemalú chvíľu.

  

O skóre a jeho porovnávanie sa v tejto hre stará integrovaný engine OpenFeint, ktorý vaše skóre porovnáva s celým svetom. Okrem toho si v ňom môžete prezerať aj všetky ocenenia, ktoré ste počas hrania získali. Ak vás omrzia levely, ktoré vytvoril vývojársky tím, môžete v menu ísť do editoru levelov, kde si môžete krok po kroku vytvoriť vlastný level pre parkovanie. S hrou Dr. Parking 2 sa teda určite nebudete nudiť! Ak vás táto hra zaujala, môžete si ju stiahnuť pomocou widgetu nižšie, kým tak však spravíte, pozrite si nasledujúce video, aby ste si spravili predstavu o tom, ako táto hra vyzerá.

 

Dr. Parking 2
Studio AnSangha
Verzia 1.10 (2. 5. 2012)
Veľkosť 2,8 MB
2.1+

Zadarmo
4.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+